Mapa

 Lotnisko Peszawar

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Peszawar albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Peszawar. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Peszawar na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Peszawar oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Peszawar. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Peszawar. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Peszawar, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Peszawar. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Peszawar, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Peszawar.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Peszawar.

Lotniska w pobliżu Peszawaru:

 Jakie linie lotnicze latają do Peszawaru

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Peszawar

Adres:
Khyber Road,
Peshawar Airport,
Cantt,
PAKISTAN

Tel:+92 (0)91 5270035

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:71° 30' 0'' E
Szerokość geograficzna:34° 0' 0'' N
Kod IATA:PEW
Kod ICAO:OPPS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.