Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów - Las Vegas - Porównaj ceny ze Skyscanner

Wynajęcie auta w Las Vegas może sprawdzić się w różnych sytuacjach. Szybkie przemieszczanie się po centrum, na przykład z hotelu na obiad do restauracji albo z restauracji na wieczorny pokaz z wypożyczonym autem będzie na pewno prostsze w godzinach szczytu, gdy trudniej złapać taksówkę. Wypożyczenie samochodu jest też idealnym rozwiązaniem, jeśli planujesz wypady za miasto. Odradzamy jednak wynajmu auta, jeśli nastawiasz się przede wszystkim na tournée po klubach i kasynach. Las Vegas to miasto-impreza. Poruszając się po nim samochodem, trzeba bezwzględnie wykluczyć picie alkoholu bez odpowiedniej przerwy i wypoczynku. Trzeba też bardzo uważać na przechodniów – ludzie przyjeżdżają się tu bawić i często w nieuważny sposób poruszają się po ulicy.

Las Vegas co roku przyjmuje kilkadziesiąt milionów turystów. Dzięki temu stanowiska wynajmu auta są zlokalizowane w wielu wygodnych miejscach, nie brakuje też renomowanych firm, które oferują wynajem. Jedyną trudnością może być jednak brak dostępności odpowiadającego Ci auta, dlatego jeśli planujesz poruszać się po Vegas samochodem, najlepiej zarezerwuj go jeszcze przed przyjazdem. Jeśli dopiero na miejscu zdecydujesz się na wynajem, przygotuj się, że być może nie będzie możliwości auta od ręki. Jeśli chcesz uniknąć korków, warto omijać główną ulicę, tak zwaną The Strip i korzystać z Frank Sinatra Drive albo Dean Martin Drive (dawna Industrial Road). Najtaniej prawdopodobnie wynajmiesz auto na lotnisku, ale zatrzęsienie stanowisk z wypożyczaniem samochodów zauważysz też na ulicy Las Vegas Boulevard. Dostępne są najróżniejsze typy aut z bogatym wyposażeniem: kompaktowe auta miejskie, luksusowe kabriolety, SUV-y czy furgonetki. Spośród dostępnych marek można wynająć między innymi Chevrolety, Nissany, Toyoty i Fordy.

Warto wiedzieć, że według zasad ruchu drogowego obowiązującego w stanie Nevada surowo karane jest używanie telefonu komórkowego podczas jazdy. Nietypową zasadą może być to, że prawie zawsze (o ile nie poinformuje o tym znak) można skręcać w prawo na czerwonym świetle po uprzednim całkowitym zatrzymaniu pojazdu i upewnieniu się, że można bezpiecznie wykonać ten manewr.

Jeśli stracisz już większość pieniędzy w kasynach Las Vegas albo poczujesz chęć odpoczynku na łonie natury, okolice miasta oferują szereg propozycji na jednodniowe wypady. Dwie i pół godziny drogi od miasta, już w stanie Utah, znajduje się niebywały Park Narodowy Zion. Jadąc prowadzącą przez niego drogą Zion Canyon Scenic Drive można podziwiać kaniony, formy skalne utworzone ze skał piaskowcowych i malownicze urwiska. Teren parku przecina Rzeka Dziewicza. Raptem trzy godziny jazdy autem od Las Vegas znajduje się też jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na Ziemi – Dolina Śmierci. To najsuchsze miejsce w Stanach Zjednoczonych i jedno z najgorętszych na świecie. W 1913 roku padł tu rekord najwyższej temperatury 56,7 °C. Wybierając się tu, upewnij się, że masz pełny bak, działającą klimatyzację i dużo butelek z wodą do picia. Jadąc cztery godziny w przeciwnym kierunku można też zobaczyć inny cud natury, Wielki Kanion. Widoczny z kosmosu gigantyczny wąwóz można podziwiać ze szklanego balkonu Skywalk, usytuowanego na wysokości 1219 metrów wysokości.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.