Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów - Phoenix - Porównaj ceny ze Skyscanner

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Phoenix, stolica Arizony, to miasto nastawione na kierowców i zorganizowane pod ich kątem. Wynajęcie samochodu w Phoenix to najlepsze rozwiązanie dla przyjezdnych, zarówno do poruszania się po mieście, jak i podróżowania poza jego granice.

W Phoenix można wynająć samochód w wielu punktach, zarówno od renomowanych wypożyczalni, jak i mniejszych lokalnych agencjach. Wybierając między tymi dwoma typami firm, warto zastanowić się, na czym nam bardziej zależy. Lokalne agencje zazwyczaj oferują lepsze ceny, z kolei te bardziej znane, są bardziej elastyczne jeśli chodzi o regulacje i czas wypożyczenia i zwracania aut. Na lotnisku, stanowiska wynajmu samochodu można znaleźć na terminalu w 1805 E Sky Harbor Circle. Poza lotniskiem, stanowiska wypożyczalni znajdują się w różnych punktach miasta. Oferują szeroki wybór aut, od zgrabnych samochodów miejskich, po większe SUV-y czy pick-up tracki. Jeśli nie chcesz przepłacać za wypożyczenie auta, zrób rezerwację przez internet albo nie chwal się, że przyleciałeś do Phoenix samolotem: miejscowi płacą mniej za wypożyczenie.

Nawigacja i orientacja w terenie zazwyczaj jest w Phoenix prosta i intuicyjna. Ulice są ułożone w kratkę, a ich numery są ustawione według odległości od centrum. Drogi biegnące na linii wschód zachód nazywają się ulicami, a te biegnące z północy na południe – alejami. W Phoenix istnieje rozległy system autostrad. Ich różne odcinki są jednak stale rozbudowywane, co może powodować utrudnienia w ruchu. Przed zaplanowaniem trasy, najlepiej sprawdzić lokalne roboty drogowe, aby ominąć newralgiczne miejsca. W Phoenix bardzo surowo przestrzegany jest zakaz spożywania alkoholu przed prowadzeniem samochodu, szczególnie w okolicy Scottsdale and Tempe. Częste kontrole trzeźwości w godzinach nocnych, bardzo wysokie mandaty i przymusowy czas w areszcie to niektóre z argumentów za tym, aby nie wsiadać za kółko po alkoholu.

Dysponując autem w Phoenix, można zwiedzić organizować wypady także w inne regiony Stanów Zjednoczonych. Jeśli możesz poświęcić cztery godziny na trasę w jedną stronę, na pewno warto odwiedzić Las Vegas. Nawet jeśli nie planujesz tam wygrać/stracić fortuny, miasto jest jedyne w swoim rodzaju i na długo zostaje w pamięci. Mniej więcej tyle samo czasu zajmie Ci dotarcie do kalifornijskiego San Diego, tym razem kierując się na zachód w stronę wybrzeża. Koniecznie się tam wybierz jeśli masz ochotę poplażować lub popływać na desce surfingowej. W całych Stanach trudno o lepsze do tego miejsce. Kultura surfurska kultywowana jest ze szczególną intensywnością na plażach Swamis i Windansea.

Jeśli jednak nie planujesz siedzieć za kółkiem aż tak długo, a jedynie chcesz się wyrwać na jeden dzień za miasto, prawdopodobnie najlepszym kierunkiem jest zjawiskowy Tonto National Forest. Do jego obrzeży od Phoenix jest zaledwie kilkadziesiąt kilometrów. Ucieczka do lasu może zapewnić idealną przerwę od wielkomiejskiego zgiełku. Tonto National Forest zajmuje powierzchnię aż 1,162,700 ha i jest jednych z największych lasów narodowych w Stanach Zjednoczonych. Można w nim odnaleźć zróżnicowaną scenerię, począwszy od Pustyni Sonoran, przez lasy świerkowe, rzeki, jeziora i strumienie. Ciesz się dziką przyrodą zaledwie godzinę drogi od miasta.

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.