COVID-19 (koronawirus) może mieć wpływ na Twoje plany podróży. Dokądkolwiek się udajesz, znajdziesz najnowsze porady tutaj.

Wiadomosci Tanie loty krajowe w 2019 roku

Wszystkie artykuły

Tanie loty krajowe w 2019 roku

Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Kraków - zobacz najlepsze oferty na przelot samolotem. Tanie loty krajowe pozwolą na wygodne podróże po Polsce. Znajdź idealny czas, by kupować bilety lotnicze do głównych miast.

Najlepsze połączenia lotnicze po Polsce

Planujesz wakacje w Polsce? A może lecisz w podróż służbową? W obu przypadkach postaw na tanie loty krajowe. Szybko i sprawnie dostaniesz się do większych miast. Przed wyjazdem poczytaj nasz przewodnik po każdym lotnisku.

Warszawa

Warszawa

Z jednej strony bije szybkim rytmem. Z drugiej pełno w niej cichych miejsc. Warszawa ma wiele twarzy. Korzystaj z ofert na tanie loty krajowe i odkrywaj je po kolei. Latem koniecznie idź na spacer od Łazienek Królewskich po Stare Miasto. Gdy jest zimno lub pada, skorzystaj z autobusu linii 180.

Sprawdź loty do Warszawy

Gdańsk

Ulica Mariacka, Gdańsk

Plaża, mewy i szum morza należą do flagowych atrakcji Gdańska. Stale polecamy też uroczą ulicę Mariacką. Inną opcją jest podziwianie gdańskich murali. Street art z historią w tle znajdziesz na blokach Zaspy. Wyszukaj tanie loty krajowe i dostań się w mig nad morze.

Sprawdź loty do Gdańska

Kraków

Stare Miasto, Kraków

Dla dzieci smok wawelski, a dla dorosłych knajpki Kazimierza. Za to obwarzanki mogą jeść wszyscy. Czas płynie tu wolniej, ale od ilości atrakcji może rozboleć głowa. Wawel i Stare Miasto czy winnica Srebrna Góra to tylko niektóre z nich. Przyjedź, zobacz, zrób zdjęcie. Zimą z Krakowa zrobisz wypad na narty.

Sprawdź loty do Krakowa

Wrocław

Wrocław

Nie musisz myśleć o tym, co robić we Wrocławiu. Damy Ci gotową listą przeżyć. Ostrów Tumski i Afrykarium robią wrażenie. Warto jednak zgubić się w podwórzach Wrocławia. Na Roosevelta znajdziesz spory mural. W to dzieło włączono też mieszkańców. Z kolei adres Ruska 46c skrywa galerię neonów.

Sprawdź loty do Wrocławia

Szczecin

Szczecin

W Szczecinie wiele Cię zachwyci – od Wałów Chrobrego po Cmentarz Centralny. Szukasz mniej znanych punktów? Wybierz się do dzielnicy Warszewo. I znajdź pomnik słonia. Tanie loty krajowe tworzą dobre połączenia Szczecina ze stolicą.

Sprawdź loty do Szczecina

Katowice

Modne miejsce na wypad? Górny Śląsk! Węgiel wpisany jest
teraz w turystykę regionu. Przekonaj się o tym np. w Muzeum Śląskim. We wtorki wejdziesz tu za darmo. Historię Katowic tworzą też familoki. Ceglany świat Nikiszowca ma już około 110 lat.

Sprawdź loty do Katowic

Poznań

Znany jest z koziołków na ratuszu i Malty. Napijesz się tu także pysznego piwa. Możesz dotlenić się w Parku Sołackim. Innym zielonym miejscem jest Cytadela. Na jej terenie znajduje się aż 6 cmentarzy. Gdy zależy Ci na czasie podróży, zerknij na tanie loty krajowe. I powitaj Poznań!

Sprawdź loty do Poznania

Łódź

Miasto mody i designu. Główna ulica, Piotrkowska, należy do bardziej znanych miejsc w Polsce. Jest idealna na spotkanie, imprezę lub spacer. Zrób sobie tam selfie na tle Stajni Jednorożców. Chodzi o przystanek dla tramwajów i jego wiatę. Na stację Łódź Fabryczna wybierz się z aparatem. Utrwal na zdjęciach, że to coś więcej dworzec. To jeden z nowych symboli miasta.

Sprawdź loty do Łodzi

Lublin

Lublin

Nie chodź po Lublinie z pustym brzuchem. Przedtem zjedz lokalną bułkę, czyli cebularza. I rozmarz się o cebuli i maku. Następny krok to spojrzenie na miasto. Najlepiej z góry. Super punkt to Wieża Trynitarska. Cena za widok jedynie 7 zł. A co na wieczór do picia? Oczywiście, cydr!

Sprawdź loty do Lublina

Bydgoszcz

Bydgoszcz ma w zanadrzu kilka ciekawych atrakcji. Spacerując na Mostowej w stronę rynku zobaczysz pomnik. Wisi on nad wodą na lewo od mostu. Rzeźba nazywa się Przechodzący przez rzekę. Nic dodać, nic ująć. Do obejrzenia, szczególnie z dziećmi, jest też Muzeum Mydła i Historii Brudu. Bilet kosztuje 15 złotych. Po wizycie już nie powinno być problemów z myciem głowy.

Sprawdź loty do Bydgoszczy

Zielona Góra

W tym mieście rządzi wino. W okolicy są bardzo dobre warunki do jego uprawy. Niektóre winnice mieszczą się kilka minut od centrum Zielonej Góry. Oferują pyszne smaki i opowieści o winnej tradycji. Spróbuj koniecznie!

Sprawdź loty do Zielonej Góry

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.