Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów - Warszawa Chopina - Porównaj ceny ze Skyscanner

###Wynajem samochodów na lotnisku Warszawa Okęcie Informacje aktualne na czerwiec 2015

Wynajęcie samochodu na lotnisku Warszawa Okęcie jest wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli planujesz zwiedzić także okolice stolicy. Sama Warszawa to fascynujące miasto, pełne historii, ale i parków, galerii i z kwitnącym nocnym życiem. Tutaj zawsze się coś dzieje. ###Gdzie wypożyczyć auto? Na lotnisku im. Fryderyka Chopina (popularnie nazywanym Okęciem) można z łatwością wynająć samochód od renomowanych firm, takich jak Avis, Thrifty, Europcar, Budget, Hertz, czy Sixt. Wszystkie stanowiska wypożyczalni znajdują się w głównej hali przylotów Terminalu A. ###Stacje benzynowe w pobliżu lotniska Warszawa Okęcie Niektóre firmy zajmujące się wynajmem samochodów, wymagają od klientów zwrotu auta z pełnym bakiem. Dlatego warto wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższa lotnisku stacja benzynowa, aby móc zatankować samochód tuż przed oddaniem. W przypadku zwrotu auta na lotnisko Warszawa Okęcie sprawa jest prosta, ponieważ znajduje się ono w obrębie miasta i w pobliżu lotniska dostępnych jest wiele stacji paliw. Przy samym lotnisku można zatankować na stacji Orlen. ###Jak dojechać do Warszawy? Lotnisko Warszawa Okęcie jest zlokalizowane na ul. Żwirki i Wigury, dobrze skomunikowane z różnymi dzielnicami. Od centrum miasta dzieli je mniej więcej dziesięć kilometrów od centrum miasta. Zarówno w stronę lotniska, jak i z powrotem, można łatwo odnaleźć drogę, dzięki klarownym i częstym oznaczeniom drogowym.

W zależności od lokalizacji hotelu, w samej Warszawie również zazwyczaj wygodnie poruszać się samochodem. Warte zwiedzenia są różne dzielnice, a samochód pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie być może większość podróżnych nie dojeżdża, np. na Saską Kępę czy do Wilanowa. Warto też jednak zaparkować samochód i przespacerować się na piechotę ulicą Nowy Świat, prowadzącą do Krakowskiego Przedmieścia i warszawskiej starówki. Tam, samochody mają wstęp wzbroniony, choć zawsze można znaleźć miejsce na jej tyłach. Warto pamiętać, że w ciągu tygodnia, od godziny ósmej rano do osiemnastej, większość dzielnic jest objętych strefami płatnego parkowania. ###Trasa do Żelazowej Woli Zaledwie w godzinę jazdy samochodem można z lotniska Warszawa Okęcie dotrzeć do malowniczej wsi Żelazowa Wola. Swój szczególny charakter zawdzięcza ona przede wszystkim swojemu najsłynniejszemu mieszkańcowi, Fryderykowi Chopinowi. Na miejscu można zwiedzić dworek, w którym urodził się kompozytor, przespacerować się po pobliskim parku, a około półtora kilometra od Żelazowej Woli, dodatkowo zwiedzić zabytkowy (i wciąż działający!) młyn w Chodakowie. ###Trasa do Kazimierza Dolnego Około sto czterdzieści kilometrów na południowy-wschód trzeba natomiast jechać, żeby dotrzeć do jednego z ulubionych miejsc warszawiaków na weekendowe wypady. Bo trudno się nie zrelaksować pijąc kawę na kazimierzowskim renesansowym rynku albo spacerów po okolicznych wapiennych wzgórzach. Można też wyruszyć w rejs przez Wisłę do znajdującego się po drugiej stronie Janowca. Aby dojechać do Kazimierza Dolnego, najlepiej wybierz trasę przez drogę krajową numer 79 albo przez drogę krajową numer 17 i E372. ###Trasa do Łowicza Około sto kilometrów na zachód od Warszawy znajduje się jeszcze inne ciekawe miasteczko, Łowicz ze skansenem w Maurzycach. W obu tych miejscach można obejrzeć przykłady rozpoznawanego w całej Polsce folkloru łowickiego. Należą do niego przede wszystkim rękodzieła z kolorowego papieru, głównie misterne wycinanki i tak zwane pająki, a także piękne stroje ludowe oraz muzyka.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.