Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

rentalcars.com — porównaj oferty wypożyczalni samochodów w Skyscanner

Rental Cars to jedna z największych na świecie firm wynajmu samochodów, dysponująca ponad 6000 placówek na całym świecie. Goszczą one co roku ponad dwa miliony klientów, zapewniając im znakomitą obsługę i niskie ceny.

Rental Cars oferuje obsługę klientów w ponad 40 językach. Ma także wielojęzyczne centra obsługi telefonicznej dla klientów ceniących kontakt osobisty oraz system e-mailowy dla osób, które wolą otrzymywać informacje na piśmie.

Firma Rental Cars należy do grupy Priceline i udało jej się nawiązać trwałe relacje z czołowymi markami z branży wynajmu samochodów, a także z godnymi zaufania, niedrogimi firmami lokalnymi. Klienci mogą zawsze liczyć na samochód od dostawcy renomowanego w skali światowej lub w kraju docelowym.

Ogromna sieć placówek Rental Cars zapewnia większy wybór miejsca odbioru samochodu: nie tylko na lotniskach, ale też na dworcach kolejowych, w portach promowych oraz w centrach miast. Zapewnia to wypożyczającym o wiele większą swobodę i przydaje się szczególnie podczas planowania podróży.

Rozległa sieć oferuje także samochody różnych typów: od małych, ekonomicznych po imponujące samochody luksusowe.

Rental Cars porównuje ceny zaufanych dostawców, dzięki czemu może zaoferować klientom najlepsze okazje. Firma ma bardzo przejrzystą politykę cenową i nie pobiera opłat za karty kredytowe ani za zmianę rezerwacji.

Rental Cars jest jednym z partnerów serwisu Skyscanner. Kiedy wyszukujesz samochód do wynajęcia w Skyscanner, przedstawiamy ceny z Rental Cars oraz innych internetowych witryn rezerwacji. Dzięki temu zawsze uzyskasz najatrakcyjniejszą ofertę wypożyczenia samochodu.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.