Mapa

 Lotnisko Mediolan Malpensa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Mediolan Malpensa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Mediolan Malpensa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Mediolan Malpensa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Mediolan Malpensa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Mediolan Malpensa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Mediolan Malpensa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Mediolan Malpensa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Mediolan Malpensa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Mediolan Malpensa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Mediolan Malpensa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Mediolan Malpensa.

Lotniska w pobliżu Mediolanu Malpensa:

 Jakie linie lotnicze latają do Mediolanu Malpensa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Mediolan Malpensa

Adres:
Società Esercizi Aeroportuali,
I-20090 Aeroporto Malpensa MI,
ITALY

Tel:+39 (0)2 74852854
Faks:+39 (0)2 74852051

Witryna:

Właściciel:
Società Esercizi Aeroportuali S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 43' 0'' E
Szerokość geograficzna:45° 37' 59'' N
Kod IATA:MXP
Kod ICAO:LIMC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.