Mapa

 Lotnisko Budapeszt

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Budapeszt albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Budapeszt. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Budapeszt na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Budapeszt oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Budapeszt. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Budapeszt. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Budapeszt, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Budapeszt. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Budapeszt, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Budapeszt.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Budapeszt.

Lotniska w pobliżu Budapesztu:

 Jakie linie lotnicze latają do Budapesztu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Budapeszt

Adres:
1675 Budapest Ferihegy,
P.O.Box. 53. HUNGARY

Tel:+36 (0)1 2969696
Faks:+36 (0)1 2966000

Witryna:

Właściciel:
Budapest Airport Zrt.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:19° 13' 59'' E
Szerokość geograficzna:47° 25' 59'' N
Kod IATA:BUD
Kod ICAO:LHBP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.