Pendleton

14 kwi 202015 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Pendleton na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Pendleton lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Pendleton

od 473 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 223 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Pendleton to Lipiec, ze średnią ceną 447 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 301 zł za dobę. To 2% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 309 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Pendleton przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 10,5°C/51,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 32,4°C/90,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Grudzień, ze średnią temperaturą -2,5°C/27,5°F.
Lotnisko położone najbliżej: Pendleton to Pendleton (PDT) (4,71 km). Inne pobliskie lotniska to: Walla Walla (60,76 km) Pasco (70,47 km)

Zaplanuj podróż do: Stany Zjednoczone