Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów - Oslo-Gardermoen - Porównaj ceny ze Skyscanner

sixt
eury
avis
alam
erac
hert

Wynajem samochodów na lotnisku Oslo

Informacje aktualne na wrzesień 2015

Samo Oslo to jedno z najciekawszych miast w Europie, a jego okolice są przede wszystkim niezwykle zielone, ale i pełne atrakcyjnych przystanków. Dlatego wynajem auta z lotniska Oslo to bardzo dobry pomysł, który zapewni Ci swobodę i elastyczność w planowaniu podróży. Wyszukiwarka Skyscanner pomoże Ci wybrać najtańszą ofertę, a poniżej znajdziesz wskazówki, jak poruszać się wynajętym autem po okolicy.

Gdzie wypożyczyć auto?

Wynajem samochodu na lotnisku Oslo nie powinien stanowić żadnego problemu. Znajdują się tu biura takich wypożyczalni jak Europcar, Hertz, Sixt i Budget Car Hire. Ich stanowiska zlokalizowane są w głównym terminalu przy hali przylotów. Można też skorzystać z oferty, Enterprise, ale jego biuro znajduje się poza głównym budynkiem. Dowiezie Cię do niego lotniskowy bus. Jeśli chcesz mieć pewność, że uda Ci się wypożyczyć auto w najlepszej możliwej cenie, najlepiej zrób wcześniejszą rezerwację przez internet.

Stacje benzynowe w pobliżu lotniska Oslo

Niektóre firmy wymagają, aby wynajęty samochód zwrócić z pełnym bakiem. Dlatego dobrze wiedzieć, gdzie w pobliżu lotniska znajdują się stacje benzynowe. Najbliżej lotniska Oslo znajduje się ESSO Gardermoen – to około pięć minut jazdy od terminala.

Jak dojechać do Oslo?

Żeby dojechać z lotniska Oslo do miasta, kieruj się na autostradę E6, która poprowadzi Cię prosto do celu. Droga zajmie około czterdzieści minut, a przy wjeździe do stolicy zostanie automatycznie naliczona opłata. Na miejscu, najlepiej zaparkować i zwiedzać Oslo na piechotę. Jeśli będziesz mieć szczęście, masz szanse upolować miejsce w strefie bezpłatnej, a jeśli nie, skorzystaj z jednego z dostępnych tu parkingów, jak Oslo City Q Park zlokalizowany w podziemiach Oslo Shopping Centre albo Byporten nieopodal Dworca Centralnego. Na pewno nie można tu przegapić spaceru nad wybrzeżem z kosmiczną budowlą nowej opery, odwiedzenia Galerii Narodowej, której znajduje się “Krzyk” Edwarda Muncha i widoku z pałacu na wzgórzu Bellevuehøyden. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, co warto zobaczyć w Oslo, sprawdź nasz przewodnik.

Trasa do Bygdoy

Bygdoy to wymarzony kierunek dla zafascynowanych historią Wikingów i tych, którzy mają smykałkę do antropologii. Jest to półwysep, do którego z centrum Oslo można dotrzeć samochodem, autobusem lub promem. Z lotniska najłatwiej się tu dostać samochodem drogą E18. Poza urokliwym parkiem i plażyczką, koniecznie trzeba tu zwiedzić Muzeum Okrętów Wikingów i Muzeum Kon-Tiki.

Trasa do Drobak

Drobak to z kolei XIX-wieczne miasto, które najlepiej zwiedza się w okresie bożonarodzeniowym. Wszystko za sprawą znajdującej się tutaj Poczty Świętego Mikołaja i Tregaarden Christmas House ze słynną świąteczną wystawą. Aby dojechać do Drobak z lotniska Oslo, najlepiej wybrać trasę przez RV23. Przejechanie osiemdziesięciu kilometrów dzielących te dwa punkty nie powinno zająć więcej niż godzinę.

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.