Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów - Oslo-Gardermoen - Porównaj ceny ze Skyscanner

###Wynajem samochodów na lotnisku Oslo Informacje aktualne na wrzesień 2015

Samo Oslo to jedno z najciekawszych miast w Europie, a jego okolice są przede wszystkim niezwykle zielone, ale i pełne atrakcyjnych przystanków. Dlatego wynajem auta z lotniska Oslo to bardzo dobry pomysł, który zapewni Ci swobodę i elastyczność w planowaniu podróży. Wyszukiwarka Skyscanner pomoże Ci wybrać najtańszą ofertę, a poniżej znajdziesz wskazówki, jak poruszać się wynajętym autem po okolicy. ###Gdzie wypożyczyć auto? Wynajem samochodu na lotnisku Oslo nie powinien stanowić żadnego problemu. Znajdują się tu biura takich wypożyczalni jak Europcar, Hertz, Sixt i Budget Car Hire. Ich stanowiska zlokalizowane są w głównym terminalu przy hali przylotów. Można też skorzystać z oferty, Enterprise, ale jego biuro znajduje się poza głównym budynkiem. Dowiezie Cię do niego lotniskowy bus. Jeśli chcesz mieć pewność, że uda Ci się wypożyczyć auto w najlepszej możliwej cenie, najlepiej zrób wcześniejszą rezerwację przez internet. ###Stacje benzynowe w pobliżu lotniska Oslo Niektóre firmy wymagają, aby wynajęty samochód zwrócić z pełnym bakiem. Dlatego dobrze wiedzieć, gdzie w pobliżu lotniska znajdują się stacje benzynowe. Najbliżej lotniska Oslo znajduje się ESSO Gardermoen – to około pięć minut jazdy od terminala. ###Jak dojechać do Oslo? Żeby dojechać z lotniska Oslo do miasta, kieruj się na autostradę E6, która poprowadzi Cię prosto do celu. Droga zajmie około czterdzieści minut, a przy wjeździe do stolicy zostanie automatycznie naliczona opłata. Na miejscu, najlepiej zaparkować i zwiedzać Oslo na piechotę. Jeśli będziesz mieć szczęście, masz szanse upolować miejsce w strefie bezpłatnej, a jeśli nie, skorzystaj z jednego z dostępnych tu parkingów, jak Oslo City Q Park zlokalizowany w podziemiach Oslo Shopping Centre albo Byporten nieopodal Dworca Centralnego. Na pewno nie można tu przegapić spaceru nad wybrzeżem z kosmiczną budowlą nowej opery, odwiedzenia Galerii Narodowej, której znajduje się “Krzyk” Edwarda Muncha i widoku z pałacu na wzgórzu Bellevuehøyden. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, co warto zobaczyć w Oslo, sprawdź nasz przewodnik. ###Trasa do Bygdoy Bygdoy to wymarzony kierunek dla zafascynowanych historią Wikingów i tych, którzy mają smykałkę do antropologii. Jest to półwysep, do którego z centrum Oslo można dotrzeć samochodem, autobusem lub promem. Z lotniska najłatwiej się tu dostać samochodem drogą E18. Poza urokliwym parkiem i plażyczką, koniecznie trzeba tu zwiedzić Muzeum Okrętów Wikingów i Muzeum Kon-Tiki. ###Trasa do Drobak Drobak to z kolei XIX-wieczne miasto, które najlepiej zwiedza się w okresie bożonarodzeniowym. Wszystko za sprawą znajdującej się tutaj Poczty Świętego Mikołaja i Tregaarden Christmas House ze słynną świąteczną wystawą. Aby dojechać do Drobak z lotniska Oslo, najlepiej wybrać trasę przez RV23. Przejechanie osiemdziesięciu kilometrów dzielących te dwa punkty nie powinno zająć więcej niż godzinę.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.