Wypożyczalnie samochodów - Monachium - Porównaj ceny ze Skyscanner

Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

###Wypożyczanie samochodu na lotnisku w Monachium Zamieszczone w tekście informacje pochodzą z lipca 2015

Stolica Bawarii to jedno z najpiękniej położonych i najciekawszych miast w Niemczech. Często nazywa się ją miastem „laptopów i skórzanych spodni”, bo lokalny folklor i dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii idą tu w parze. To także rodzinne strony koncernu BMW, więc nie ma wątpliwości, że otaczające Monachium alpejskie krajobrazy najlepiej prezentują się zza kółka. Z wyszukiwarką Skyscanner można bez problemu zarezerwować najlepszą ofertę wynajmu auta, które odbierzemy jeszcze na lotnisku. ###Gdzie wypożyczyć? Na lotnisku w Monachium dostępny jest duży wybór renomowanych wypożyczalni. Można tu skorzystać z usług Avis, Europcar, Hertz, National, Sixt i Terstappen. Wypożyczalnie samochodów są wygodnie usytuowane w pobliżu punktu odbioru bagażu, w Terminalu 1, przy sekcji C. Tu odbieramy dokumenty i kluczyki. Zwrot auta odbywa się natomiast pomiędzy Terminalem 1 i 2, na parkingu P26. Samochód przekazujemy bezpośrednio odpowiedniemu pracownikowi lotniska, z dokumentami i kluczykami w środku. Warto oczywiście dokładnie sprawdzić identyfikator i tożsamość odbiorcy, by upewnić się, że auto na pewno trafi tam, gdzie powinno. ###Stacje benzynowe w pobliżu lotniska w Monachium Jeśli nasza wypożyczalnia nie wliczyła paliwa w cenę, musimy oddać auto z pełnym bakiem. W Monachium nie ma z tym problemu. Na terenie lotniska znajdziemy stację Agip. ###Wycieczki z Monachium Choć nowoczesne, przepięknie zaprojektowane i pełne udogodnień lotnisko w Monachium, stanowi atrakcję samą w sobie, warto jednak wsiąść w auto i obejrzeć najciekawsze miejsca w samym mieście i jego okolicach. ###Ogród Angielski Do Ogrodu Angielskiego można dojechać bezpośrednio trasą B 11, ale dwa razy szybciej dostaniemy się tam zjeżdżając na równoległa autostradę A-9. Przecinający w poprzek całe miasto rozległy, naturalny park, to doskonałe miejsce na relaks. Miłośnicy picia herbaty, będą mile zaskoczeni ofertą oryginalnej herbaciarni, w należącym do parku Ogrodzie Japońskim.
###Monachijskie Zoo Pozostając na obwodnicy i udając się nią na południową stronę miasta, w niecałą godzinę dotrzemy do miejskiego Zoo, które uważane jest za jedno z najciekawszych w Europie. ###Brechtesgarden Jeśli chcemy zaznać uroku bawarskich Alp, najlepszym celem wycieczki będzie oddalone o dwie godziny drogi od miasta Brechtesgarden. Wyjeżdżając z Monachium, warto skierować się na autostradę A8. Przejażdżka nią to atrakcja sama w sobie. Ta bardzo malownicza trasa prowadzi do miasteczka Freillasing, skąd musimy odbić na południe, trasą B20 do olśniewającego swoją urodą Brechtesgarden. W przepięknym, otoczonym górami kurorcie można z powodzeniem spędzić miły dzień. Będąc tu, warto wspiąć się na wzgórze Obersalzberg, gdzie w czasie II Wojny Światowej swoją rezydencję miał Adolf Hitler. ###Bawarskie zamki Drugą po górach, najbardziej znaną atrakcją Bawarii są położone tu przepiękne zamki. Jadąc na zachód trasą E-54, skręćmy w Landsberg na południe z trasę nr 17, a następnie, w niecałe dwie godziny dotrzemy do zamków wzniesionych przez ekscentrycznego Ludwika II. Najbardziej znanym z nich jest Neuschwanstein, na którego fantazyjnym, bajkowym wręcz projekcie swoje rysunki wzorował sam Walt Disney, drugi to, przepięknie położony, elegancki Linderhof. Kontynuując podróż tą trasa w niecałe dwie godziny dotrzemy do austriackiego Innsbrucka. ###Dachau Jeśli ktoś interesuje się historią II Wojny Światowej, z pewnością zechce zobaczyć miejsce, w którym działał w tym okresie obóz koncentracyjny Dachau. Można tu dotrzeć z lotniska w zaledwie pół godziny. Najpierw, na południowy-zachód trasą A-92, następnie w Oberschleißheim, skręcimy na B-471. Na miejscu zwiedzić można pomnik pamiątkowy i bardzo ciekawą wystawę.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.