Wypożyczalnie samochodów - Waszyngton Dulles - Porównaj ceny ze Skyscanner

Wypożyczalnie mogą naliczać większe opłaty w przypadku kierowców mających mniej niż 25 lat. Zazwyczaj pobierają je przy odbiorze samochodu. W niektórych lokalizacjach mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Przed rezerwacją sprawdź informacje w serwisie internetowym wypożyczalni.

Premium/luksusowy4–5-drzwiowy
5
4
Premium/luksusowy
lub podobny

Oferty od

218 zł

Kompakt4–5-drzwiowy
4
4
Kompakt
lub podobny

Oferty od

154 zł

Pełnowymiarowy4–5-drzwiowy
4
4
Pełnowymiarowy
lub podobny

Oferty od

174 zł

Mini2–4 drzwi
4
2
Mini
lub podobny

Oferty od

109 zł

SUV4–5-drzwiowy
5
4
SUV
lub podobny

Oferty od

220 zł

Średni4–5-drzwiowy
5
2
Średni
lub podobny

Oferty od

160 zł

Kabriolet2–4 drzwi
4
3
Kabriolet
lub podobny

Oferty od

256 zł

Kombi4–5-drzwiowy
5
3
Kombi
lub podobny

Oferty od

180 zł

Ekonomiczny4–5-drzwiowy
4
2
Ekonomiczny
lub podobny

Oferty od

148 zł

Van osobowy4–5-drzwiowy
7
4
Van osobowy
lub podobny

Oferty od

243 zł

###Wynajem samochodu na lotnisku Waszyngton-Dulles Ostoja państwowości, miasto symboli. Znajduje się tu najsłynniejszy budynek Stanów Zjednoczonych – Biały Dom, który razem z Kapitolem, pomnikiem Lincolna i pomnikiem Weteranów Wietnamu znalazł się na liście 10 ulubionych obiektów architektonicznych Amerykanów.

Informacje aktualne na dzień 30.09.2015 ###Gdzie wynająć samochód na lotnisku Waszyngton-Dulles Na lotnisku Waszyngton-Dulles działa 9 wypożyczalni samochodów: Thrifty, National, Hertz, Enterprise rent-a-car, Dollar, Budget, Avis, Alamo oraz Advantage. Ich biura obsługi znajdują się na terenie lotniska, poza głównym terminalem. Po odbiorze bagażu, udaj się w kierunku wyjścia nr 2, 4 oraz 6. Tam czekają busy, które zawiozą Cię bezpłatnie do wypożyczalni samochodów. Warto pamiętać, że każda firma podstawia tu własny autobus, który dowozi pasażerów do konkretnego stanowiska. ###Stacje benzynowe w okolicy lotniska Waszyngton-Dulles Wypożyczając samochód na lotnisku Waszyngton-Dulles, dopytaj o politykę paliwową wypożyczalni. W przypadku opcji „full to full”, wypożyczony pojazd będziesz musiał zwrócić z pełnym bakiem. Na szczęście w przypadku Dulles stacja benzynowa znajduje się nieopodal terminalu, w odległości zaledwie 500 metrów. Dojeżdżając do portu lotniczego wypatruj po prawej stronie niewielkiego zbiornika wodnego Dulles Airport Pond. Tuż obok niego znajduje się Rudder Road i widoczna z daleka stacja Exxon. ###Jazda samochodem w okolicy lotniska Waszyngton-Dulles Układ dróg w okolicy lotniska Waszyngton-Dulles jest bardzo rozbudowany i wydawać się może bardzo trudny. Jeśli jednak wiesz jaka jest Twoja destynacja, dzięki odpowiedniemu oznakowaniu i koncentracji uda Ci się stąd wyjechać. System dróg jednokierunkowych doprowadzi Cię do Dulles Access Road. Jeśli udajesz się na wschód i do Waszyngtonu – jedź prosto i pozostań na Dulles Access Road. Jeśli wybierasz się na północ lub południe zjedź na trasę 28. Pierwszy zjazd w prawo doprowadzi Cię do pętli na północ, kolejny zjazd – do pętli południowej. ###Miejsca, do których warto pojechać Oto nasz subiektywny mini-przewodnik po miejscach, do których warto pojechać z lotniska Waszyngton-Dulles. ###Waszyngton Trudno o miasto w Stanach Zjednoczonych, które tak jak Waszyngton byłoby stolicą państwowości, demokracji i wolności. Pomnik Jerzego Waszyngtona, Biały Dom, Mauzoleum Abrahama Lincolna czy Kapitol to dopiero początek atrakcji, które stanowią o sile tego miejsca i są niezaprzeczalnymi jego magnesami. Warto zostać tu na dłużej! Oto nasz krótki przewodnik po miejscach, w których warto się zatrzymać.

Od lotniska do samego Waszyngtonu poprowadzą Cię znaki, a 27 mil pokonasz tu w około 40 minut. Z portu lotniczego wyjedź na Dulles Access Road, miń Reston, Tysons i McLean. Uwaga! Droga I-66E w godzinach porannych od 6.30 do 9.00 przeznaczona jest głównie dla pojazdów z wieloma pasażerami. ###Baltimore Baltimore to jedno z 20 największych amerykańskich miast. Centrum dowodzenia Partii Demokratycznej, siedziba kilka uniwersytetów, dom dla ponad 2,5 miliona mieszkańców. Miasto-ogrom, w którym z przyjemnością można się zagubić i odwiedzić liczne muzea – American Visionary Art czy Walters Art. Nie sposób odmówić sobie przyjemności by odwiedzić fort McHenry i Narodowe Akwarium.

Od Baltimore dzieli Cię 70 minut jazdy bezpłatnymi drogami i odległość 70 minut. Z lotniska Dulles Access Road dojedź do Tysons, wjedź na trasę 495/27 i kontynuuj podróż trasą 95. Już od najwcześniejszych etapów podróży prowadzić Cię będą znaki na Baltimore. ###Springfield Fantastyczne miejsce na rodzinny wyjazd. Znajdziesz tu mnóstwo zabytków, sklepów, a także restauracji dedykowanych rodzicom i dzieciom. Zajrzyj tu do Hardee lub Cecconi’s, by spróbować lokalnych specjałów! Odwiedźcie Lincoln Homestead State Park, ustanowiony przez rodzinę prezydenta Lincolna. Oprócz sklepiku z pamiątkami znajdziesz tu muzeum, miejsce piknikowe, plac zabaw, a także trzy jeziora, w których możesz łowić ryby.

Do Springfield dojechać możesz na kilka sposobów. Od miasta dzielić Cię będzie około 27 mil i podróż o długości 30-40 minut. Tuż przy lotnisku wybierz drogę Dulles Access Road i dojedź nią w okolice Tysons. Tam kieruj się na południe drogi 495, podążając za znakami na Springfield. Trasa jest w całości zwolniona z opłat.

Europcar
Sixt
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Wynajem aut w Skyscanner

Witamy we wszechstronnej wyszukiwarce samochodów do wynajęcia Skyscanner. Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego samochodu po niskiej cenie, przeszukujemy tysiące miejsc i porównujemy tysiące ofert. Minimalizujemy koszty, by podróż upłynęła jak najprzyjemniej. Wypożyczaj z nami.

Porównaj auta na wynajem – bezpłatnie

Skyscanner znajduje najniższe ceny wynajmu samochodów w Internecie. Kiedy wybierzesz odpowiednią ofertę, połączymy Cię bezpośrednio z wypożyczalnią w celu dokonania rezerwacji. Nigdy nie pobieramy opłat, dzięki czemu uzyskujesz zawsze najniższą cenę.

Wyszukaj w Skyscanner

Potrzebujesz wypożyczyć samochód? Znajdziemy coś dla Ciebie, niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i dokąd chcesz jechać. Wprowadź miejsce oraz daty odbioru i zwrotu, a my zbierzemy wszystkie najlepsze oferty. Po porównaniu zarezerwujesz samochód w kilka sekund.

*Jest to cena szacunkowa, która ma pomóc w dokonaniu wyboru z dużej liczby możliwości. Dzisiejsza cena opiera się na średniej najniższych cen znalezionych w serwisie Skyscanner w każdym z ostatnich 15 dni.