Wiadomosci Najnowsze promocje lotnicze i tanie loty

Wszystkie artykuły

Najnowsze promocje lotnicze i tanie loty

Lubisz znajdować świetne promocje lotnicze? My też! Wytrawni podróżnicy, którzy nie lubią przepłacać, pokochają Skyscanner. Znajdź najnowsze promocje lotnicze i tanie loty, które najbardziej przypadną Ci do gustu. Odkrywaj świat i nie trać pieniędzy na bilety lotnicze.

Co znajdziesz na tej stronie?

Chcemy, żebyś znalazł najlepsze promocje lotnicze i wybrał się w podróż nie wydając fortuny. Dlatego też pomożemy Ci znaleźć najlepsze kąski pośród tanich lotów. Chcesz się wyrwać w weekend na city-break? Planujesz podróż życia lub egzotyczne wakacje? Tutaj znajdziesz najnowsze promocje lotnicze z Polski do Bangkoku, Londynu, Paryża, Madrytu i wielu innych topowych kierunków.

Często zadawane pytania i top wskazówki

Jak korzystać z wyszukiwarki Skyscanner?

Przede wszystkim, wejdź na stronę główną Skyscanner.pl. Wypełnij pole „z” nazwą lotniska, z którego chcesz zacząć podróż. Tak samo wpisz cel podróży do kratki „do”. Wybierz daty w kalendarzu, jeśli masz sprecyzowany termin wyjazdu. Wybierz, dla ilu pasażerów szukasz tanich lotów i, jaką klasą chcesz lub chcecie podróżować. Kliknij zielony przycisk „Szukaj”, a wyszukiwarka pokaże Ci najlepsze promocje lotnicze.

Mapa

Dlaczego warto korzystać z wyszukiwarki Skyscanner?

Wyszukiwarka błyskawicznie analizuje to, co znajduje się na linii lotniczych i biur podróży. Wpisujesz odpowiednie hasła w okna, a w rezultacie otrzymujesz wyniki. Bardzo przydatne jest też korzystanie z filtrów. Zasadniczo wyszukiwarka zaprezentuje nam wyniki uporządkowane według zgodności z naszym oczekiwaniem i według ceny.

Jak znaleźć tanie loty z wyszukiwarką Skyscanner?

1. Elastyczny termin podróży

Czasem zmiana daty nawet o jeden lub kilka dni pozwoli sporo zaoszczędzić. Im bardziej jesteś elastyczny, tym większa szansa, że polecisz za grosze. W znalezieniu najlepszych promocji lotniczych na wymarzony kierunek pomogą Ci narzędzia Skyscanner, takie jak „Cały miesiąc”.

2. Trzymaj rękę na pulsie

Najlepsze promocje lotnicze pojawiają się niespodziewanie, a potem znikają jak ciepłe bułeczki. Chcesz na bieżąco dostawać informacje o tanich lotach? Zapisz się na newsletter Skyscanner.  Jeśli z kolei masz już upatrzony konkretny lot, ale koszt nie do końca Ci pasuje, skorzystaj z „Alertu cenowego”. Będziesz dostawać informacje, gdy cena na wybrany lot będzie ulegała zmianom. Dzięki temu, możesz wybrać najlepszy moment na rezerwację.

3. Baw się i kombinuj

que tan seguro es viajar a mexico, mexico seguridad, viajes a mexico, viajes baratos por mexico, mexico informacion seguridad viajes

Nie ma akurat tanich lotów do Amsterdamu? Sprawdź ceny biletów do pobliskiego Eindhoven. Masz problem z trafieniem na promocje lotnicze z Polski do Azji? Poszukaj ofert z Londynu czy Brukseli. Tam dolecisz tanimi liniami. Takie rozwiązanie może się opłacić. Filtruj wyszukiwania i zmieniaj miejsca wylotu i odlotu. W ten sposób możesz trafić na najlepsze gratki.

Jakie narzędzia Skyscanner pomogą mi w znalezieniu tanich lotów?

Jeśli nie masz sztywno ustalonych dat urlopu, sprawdź ceny biletów w wybranym kierunku w różnych terminach. Pomoże Ci w tym funkcja „cały miesiąc”. Dzięki niej zobaczysz kalendarz z zaznaczonymi cenami biletów w danych dniach.

Jeśli nie jesteś bardzo przywiązany do jednego kierunku, poleć tam, gdzie akurat jest tanio. A żeby sprawdzić, gdzie w danym terminie są najkorzystniejsze ceny biletów, najlepiej wypróbować funkcję „Wszędzie”. Wpisz w wyszukiwanie interesujące Cię daty lub przedział czasowy, a wyszukiwarka Skyscanner wyświetli kierunki uporządkowane od najniższej ceny biletu w dwie strony. To idealne rozwiązanie, jeśli masz ochotę się „gdzieś wyrwać”, ale nie masz pomysłu gdzie.

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.

Mapa