Wiadomosci Wskazówki i porady Skyscanner: Funkcja „cały miesiąc”

Wszystkie artykuły

Wskazówki i porady Skyscanner: Funkcja „cały miesiąc”

Chcesz poznać jeden z sekretów tanich lotów? Chcesz upolować bilety last minute? Wyszukiwarka lotów Skyscanner pomoże Ci znaleźć najlepszą z możliwych ofert. Jeśli jesteś elastyczny czasowo, skorzystaj z funkcji „Cały miesiąc”

Jak działa funkcja Skyscanner „cały miesiąc”?

Funkcja „cały miesiąc” jest dla tych, którzy chcą polecieć w konkretnym kierunku, ale są elastyczni, jeśli chodzi o termin lotu. Jeśli należysz do tych osób, dzięki funkcji „cały miesiąc”, masz szansę kupić bilet w najniższej możliwej cenie. Dzięki niej wyszukiwarka lotów Skyscanner wskaże Ci czas w roku, kiedy bilet w wymarzone miejsce jest najtańszy.

Jak skorzystać z funkcji „cały miesiąc” krok po kroku?

Krok 1

Wejdź na stronę główną wyszukiwarki Skyscanner, tam gdzie znajdują się pola do uzupełnienia miasta wylotu, miejsca docelowego, terminu podróży, klasy podróży i liczby pasażerów. Gdy najedziesz kursorem na pole wylot lub powrót, pojawi się kalendarz.

Krok 1

Krok 2

W widoku kalendarza dostępne są dwie opcje: „podana data” lub „cały miesiąc”. W pierwszej, możesz z kalendarza wybrać konkretne dni, w czasie których planujesz swój lot. Jeśli jednak jesteś elastyczna/elastyczny pod kątem terminu podróży, kliknij w „cały miesiąc”, aby mieć dostęp do najtańszych lotów.

Krok 2

Krok 3

Na tym etapie, możesz wybrać miesiąc swojej podróży. Gdy klikniesz na jego nazwę, przy dacie powrotu zostanie on także ustawiony automatycznie. Jeśli zupełnie nie masz preferencji, jeśli chodzi o czas podróży, a najbardziej Ci zależy, żeby upolować najtańszy możliwy bilet, wybierz drugą opcję, czyli „najtańszy miesiąc”

Krok 3

Gdy to zrobisz i klikniesz zielony przycisk „Szukaj”, wyszukiwarka lotów Skyscanner automatycznie przekieruje Cię do kalendarza z miesiącem, w którym ceny biletów w wybranym przez Ciebie kierunku są najniższe.

Krok 4

W następnym kroku masz podgląd na możliwe loty w średnio najtańszym miesiącu w roku na lot w wybranym przez Ciebie kierunku. Dla ułatwienia, pogrupowaliśmy ceny biletów w konkretne dni przy pomocy trzech kolorów. Ceny zaznaczone na zielono są najniższe, na żółto średnie, a na czerwono najwyższe.

Krok 4

Krok 5

Zaznacz wybrane dni wylotu i powrotu i sprawdź ile w sumie wyniesie koszt całego biletu za jedną osobę. Zasymuluj kilka terminów, aby wybrać kombinację dat, która Ci odpowiada i jednocześnie najmniej kosztuje. Po dokonaniu decyzji, kliknij „Pokaż loty”.

Krok 6

Zobaczysz teraz listę dostępnych lotów w wybranych przez Ciebie dniach, w kolejności od najtańszego do najdroższego. Na górze listy, znajdziesz lot w cenie, którą przed chwilą wybrałaś/wybrałeś w kalendarzu. Kliknij „Sprawdź”, aby potwierdzić szczegóły lotu i podając ostateczną decyzję o jego rezerwacji.

Krok 6

Sprawdź też:

Podróżuj „Wszędzie” z kultową funkcją Skyscanner

Jak zaplanować wymarzone wakacje z wyszukiwarką podróży?

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.

Mapa