Wiadomosci Podróżuj „Wszędzie” z kultową funkcją Skyscanner

Wszystkie artykuły

Podróżuj „Wszędzie” z kultową funkcją Skyscanner

Szukasz inspiracji? Odkryj najlepsze oferty lotów do miejsc z całego świata z funkcją „wszędzie”. Jeśli masz określone daty urlopu, ale nie masz jeszcze pomysłu, jak go najlepiej wykorzystać, Skyscanner przygotował dla Ciebie pomocne narzędzie.

Krok 1

Zamiast szukać lotów w konkretnym kierunku, wpisz „wszędzie” w polu wyszukiwania. Pamiętaj też, żeby uzupełnić pole miejsca, z którego wyruszasz. Może to być konkretne lotnisko albo cały kraj (wtedy w wynikach wyświetli Ci się więcej opcji).

Krok 2

Uzupełnij pozostałe kryteria lotu: datę, liczbę pasażerów itp. Kliknij w ikonkę kalendarza w ramce z lotami w tą i z powrotem. Kiedy się otworzy, wybierz interesujące Cię daty.

Krok 3

Jeśli nie masz na myśli konkretnej daty, po prostu zaznacz „cały miesiąc”. Im bardziej jesteś elastyczny, tym więcej atrakcyjnych ofert Ci się wyświetli.

Krok 4

W przypadku, gdy masz pełną dowolność przy wyborze dat podróży w kalendarzu wybierz opcję „cały rok”. Dzięki temu znajdziesz oferty najtańsze z najtańszych.

Krok 5

Wykonałeś swoje zadanie i teraz pozwól działać wyszukiwarce Skyscanner. Wciśnij „Szukaj”.

Krok 6

Po przeszukaniu sieci w poszukiwaniu ofert odpowiadających Twoim kryteriom, Skyscanner zaproponuje Ci możliwe kierunki, uporządkowane według ceny. Kliknij w ten, który Cię interesuje.

Krok 7

Teraz możesz doprecyzować miasto przylotu i odlotu. Cena, która Ci się wyświetla jest całkowitą ceną za bilet w dwie strony.

Krok 8

Jeśli wybrałeś w kalendarzu „cały rok”, na tym etapie wyświetli Ci się czas, w którym w danym kierunku można polecieć najtaniej. Zaznacz daty, przy których występują najniższe słupki, reprezentujące ceny. Następnie naciśnij „Pokaż loty” – wylądujesz wtedy na stronie z finalnymi wynikami dla wybranych dat. Po kliknięciu „Sprawdź” przy odpowiadającej Ci ofercie, przejdziesz już na stronę linii lotniczej lub biura podróży, gdzie możesz kupić bilet.

Krok 9

Teraz pozostaje Ci już tylko zapakować się i cieszyć na zbliżającą się podróż!

Sprawdź też:

Chcesz wygrać 10 000 zł na podróż „wszędzie”? Weź udział w naszym konkursie.

Wskazówki i porady Skyscanner: Funkcja „cały miesiąc”

Bilet dookoła świata – pytania i odpowiedzi

Jak znaleźć jeszcze tańsze loty? Zaawansowane wskazówki

Skyscanner to wiodąca na świecie wyszukiwarka podróży, oferująca natychmiastowe porównanie milionów lotów, a także hoteli i wypożyczalni samochodów.

Mapa