Mapa

 Lotnisko Adana

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Adana albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Adana. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Adana na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Adana oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Adana. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Adana. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Adana, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Adana. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Adana, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Adana.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Adana.

Lotniska w pobliżu Adana:

 Jakie linie lotnicze latają do Adana

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Adana

Adres:
Ucak Mahallesi,
Baris Bulvari,
01330 Adana,
TURKEY

Tel:+90 (0)322 4350380
Faks:+90 (0)322 4359126

Witryna:

Właściciel:
DHMİ (State Airports Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:35° 16' 50'' E
Szerokość geograficzna:36° 59' 0'' N
Kod IATA:ADA
Kod ICAO:LTAF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.