Dakar

5 lut 20206 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Dakar na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Dakar lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Dakar

od 293 zł
od 550 zł
od 1 097 zł

Co podróżni mówią o mieście Dakar?

9,8
Miłośnicy przygód
7,9
Miłośnicy natury
6,8
Backpackers
6,0
Maniacy historii
6,0
Miłośnicy nocnego życia
Opinie użytkowników (24)
Konnet Isaac
Konnet IsaacTromsø
15.01.2014

 lubię tam chodzić na żywo i myślę, że mam coś do zrobienia

Rachel S
Rachel SBerlin
09.06.2013

Dakar to gorączkowe, ale tętniące życiem miasto położone na półwyspie. Cały czas panuje chaotyczny ruch, który obejmuje nie tylko samochody, ale także zwierzęta i handlarzy, którzy sprzedają rzeczy. Mimo irytacji warto odwiedzić: zjesz tanie, smaczne jedzenie z ulicy, usłyszysz świetną muzykę na żywo i zostaniesz przywitany przez przyjaznych mieszkańców.

Gerard Keyes
Gerard KeyesLincoln
14.03.2013

Dakar jest tak szalonym miastem, jak przybywają. Od jazdy po losowe widoki nagich ludzi, z którymi się spotkałem. Dla człowieka z Zachodu to miejsce jest z pewnością szokiem kulturowym. Widzę ludzi bez niczego, którzy po prostu radzą sobie ze swoim życiem. Senegalczycy są bardzo przyjaźni, ale denerwują się, próbując sprzedać ci wszystko pod słońcem podczas spaceru po Dakarze.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
06.01.2017

Dakar to rozległe miasto położone na półwyspie, który wpada do Atlantyku. Może to być trochę chaotyczne i zdecydowanie pomaga mówić po francusku. Pogoda jest fantastyczna, ludzie są bardzo przyjaźni. Lokalne jedzenie jest bardzo smaczne, a muzyka ożywiona. Jest to z pewnością fajne miejsce do odwiedzenia i świetne wprowadzenie do francuskojęzycznej Afryki.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 252 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Dakar to Grudzień, ze średnią ceną 308 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 262 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Dakar przewidywana średnia temperatura w miesiącu Styczeń to 22,2°C/71,9°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Październik, ze średnią temperaturą 31,3°C/88,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 18,1°C/64,6°F.
Lotnisko położone najbliżej: Dakar to Léopold Sédar Senghor (DKR) (16,94 km). Inne pobliskie lotniska to: Blaise Diagne International (29,37 km)

Zaplanuj podróż do: Senegal