Kuusamo

27 paź 201928 paź 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Kuusamo na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Kuusamo lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Kuusamo

od 588 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Czerwiec; średnia cena noclegu to wówczas 357 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Kuusamo to Marzec, ze średnią ceną 645 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Październik w zeszłym roku wynosiła 496 zł za dobę. To 7% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 535 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Kuusamo przewidywana średnia temperatura w miesiącu Październik to 0,2°C/32,4°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 19,0°C/66,2°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -16,1°C/3,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Kuusamo to Kuusamo (KAO) (3,52 km).

Zaplanuj podróż do: Finlandia