Ndżamena

16 kwi 202017 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Ndżamena na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Ndżamena lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Ndżamena

od 817 zł
od 264 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Maj; średnia cena noclegu to wówczas 409 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Ndżamena to Marzec, ze średnią ceną 652 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 522 zł za dobę. To 2% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 512 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Ndżamena przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 33,9°C/92,9°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Kwiecień, ze średnią temperaturą 41,5°C/106,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 14,9°C/58,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Ndżamena to Ndżamena (NDJ) (3,48 km).

Zaplanuj podróż do: Czad

W mieście lub w pobliżu miasta Ndżamena