São Carlos

14 gru 201915 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście São Carlos na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście São Carlos lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: São Carlos

od 147 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 142 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: São Carlos to Sierpień, ze średnią ceną 193 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 158 zł za dobę. To 9% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 174 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: São Carlos przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to 24,3°C/75,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Luty, ze średnią temperaturą 29,7°C/85,5°F. Najchłodniejszy miesiąc to Lipiec, ze średnią temperaturą 12,9°C/55,2°F.
Lotnisko położone najbliżej: São Carlos to Araraquara (AQA) (33,22 km).

Zaplanuj podróż do: Brazylia