Lamezia Terme

4 lut 20205 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Lamezia Terme na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Lamezia Terme lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Lamezia Terme

od 250 zł
od 346 zł
od 295 zł

Co podróżni mówią o mieście Lamezia Terme?

9,8
Miłośnicy natury
8,7
Miłośnicy przygód
7,5
Smakosze
7,5
Eko-podróżnicy
7,4
Podróżujące rodziny
Opinie użytkowników (6)
GianCi
GianCiMagliano Sabina
20.08.2017

Z Kalabrii nigdy nie wracasz tak jak poprzednio, jak w wielkich małych przygodach, w podróż do tej magicznej krainy, możesz coś zmienić w środku, na przykład spędzić dwa lub trzy dni w Lamezii i wrócić, kiedy to zrobisz, nie nigdy nie jest łatwe. Z jednej strony jest to jak zrywanie dźwięków i sznurków nowo zainicjowanego związku miłosnego, ma jakieś okrutne, a nawet magiczne. Lamezia to jedno z tych nadmorskich miast, które pozostają w twoim sercu, przyjemne, słoneczne, pijane muzyką i pięknymi ludźmi. Miejsce, w którym rodziny, kochankowie, turyści znajdą swoją Itakę. Piękne wybrzeże, morze, bardzo długie niemal niekończące się plaże.

De Moraes  Maria
De Moraes Maria
17.09.2019

La mer,les restaurants, ce côté familiale très agréable et accueillant

Andrea Dito
Andrea Dito
31.08.2019

Eugenio Macrina
Eugenio Macrina
08.06.2019

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 187 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Lamezia Terme to Grudzień, ze średnią ceną 404 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 247 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Lamezia Terme przewidywana średnia temperatura w miesiącu Styczeń to 9,9°C/49,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 29,5°C/85,1°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 4,9°C/40,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Lamezia Terme to Lamezia Terme (SUF) (9,90 km). Inne pobliskie lotniska to: Crotone (66,32 km)

Zaplanuj podróż do: Włochy