Taszkent

25 lip 201926 lip 2019

2 gości - 1 pokój

Fly Stay Save + Oszczędzaj na hotelach dzięki rabatom po zarezerwowaniu lotu na Skyscanner. Super!

Znajdź tanie noclegi w mieście Taszkent na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Taszkent lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Taszkent

od 253 zł
od 395 zł
od 475 zł

Co podróżni mówią o mieście Taszkent?

9,8
Smakosze
9,8
Podróżujące rodziny
8,9
Miłośnicy przygód
7,9
Maniacy historii
7,9
Eko-podróżnicy
Opinie użytkowników (16)
MUHARREM  Yavuzyigit
MUHARREM Yavuzyigit
04.03.2019

Tak. Bardzo miło spędziłem czas w każdym aspekcie doskonałej natury okolicznych dań historycznych w hotelach, jeśli znajdę okazję, by znów wrócić bardzo miło

Richard Collett
Richard CollettNottingham
11.06.2018

Stolica Uzbekistanu jest rozległa, ogromna i chaotyczna, ale wciąż podoba mi się fakt, że podczas gdy większość Taszkentu jest nowoczesna, miejska i sowiecka, pod powierzchnią wciąż można znaleźć wiele starszych zabytków i historii miasta od wiekowych targów Silk Road do meczetów i muzeów narodowych.

Komron Ibrohimjanov
Komron IbrohimjanovTaszkent
27.02.2018

Możesz podróżować i nie czuć się samotny, w kraju, w którym znajdziesz unikalne dziedzictwo współczesne i historyczne. Styl życia ludzi może Cię łatwo zafascynować

Partha Sarathi Dey
Partha Sarathi Dey
06.01.2017

It's s fantastic place to visit. People's are very friendly. One can enjoy the tour very much.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 161 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Taszkent to Lipiec, ze średnią ceną 302 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Lipiec w zeszłym roku wynosiła 246 zł za dobę. To 13% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 214 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Taszkent przewidywana średnia temperatura w miesiącu Lipiec to 27,8°C/82,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 36,0°C/96,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -2,7°C/27,1°F.
Lotnisko położone najbliżej: Taszkent to Taszkent (TAS) (6,26 km).

Zaplanuj podróż do: Uzbekistan