Kastamonu

1 lut 20202 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Kastamonu na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Kastamonu lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Kastamonu

od 169 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 101 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Kastamonu to Lipiec, ze średnią ceną 576 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 167 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Kastamonu to Kastamonu (KFS) (9,27 km).

Zaplanuj podróż do: Turcja

W mieście lub w pobliżu miasta Kastamonu