Ondangwa

4 kwi 20205 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Ondangwa na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Ondangwa lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Ondangwa

od 166 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Czerwiec; średnia cena noclegu to wówczas 174 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Ondangwa to Lipiec, ze średnią ceną 258 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Marzec w zeszłym roku wynosiła 189 zł za dobę. To 3% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 196 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Ondangwa przewidywana średnia temperatura w miesiącu Marzec to 18,5°C/65,4°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Październik, ze średnią temperaturą 22,8°C/73,0°F. Najchłodniejszy miesiąc to Lipiec, ze średnią temperaturą 6,8°C/44,2°F.
Lotnisko położone najbliżej: Ondangwa to Ondangwa (OND) (4,70 km). Inne pobliskie lotniska to: Oshakati (23,71 km)

Zaplanuj podróż do: Namibia