Zapote

1 lut 20202 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Zapote na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Zapote lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Zapote

od 226 zł
od 289 zł
od 299 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 176 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Zapote to Październik, ze średnią ceną 206 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 196 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Zapote to San José-Tobias Bolanos (SYQ) (10,15 km). Inne pobliskie lotniska to: San José-Juan Santamaria (18,19 km) Quepos (53,23 km) Fortuna (71,05 km) San Isidro del General (73,77 km)

Zaplanuj podróż do: Kostaryka