Campbell River

20 gru 201921 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Campbell River na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Campbell River lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Campbell River

od 309 zł
od 337 zł
od 504 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 324 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Campbell River to Sierpień, ze średnią ceną 506 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 324 zł za dobę. To 15% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 373 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Campbell River przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to 5,9°C/42,6°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 16,4°C/61,5°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 3,6°C/38,5°F.
Lotnisko położone najbliżej: Campbell River to Campbell River (YBL) (9,22 km). Inne pobliskie lotniska to: Campbell River Harbor SPB (9,22 km) Comox (44,18 km) Powell River (59,45 km) Gillies Bay (64,48 km)

Zaplanuj podróż do: Kanada