Hiroszima

2 lut 20203 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Hiroszima na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Hiroszima lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Hiroszima

od 313 zł
od 333 zł

Co podróżni mówią o mieście Hiroszima?

9,8
Maniacy historii
6,7
Smakosze
6,6
Podróżujące rodziny
6,6
Studenci
6,1
Poszukiwacze duchowi
Opinie użytkowników (38)
Frances Nguyen Ha
Frances Nguyen HaSanta Clara
12.08.2016

Hiroszima to mniejsze miasto w Japonii z miejscem pamięci bomby atomowej i kultowym sanktuarium Itsukushima w pobliżu. Poza tym okazuje się, że jest to wyluzowane miasto pełne dzieci i rodzin. To także miasto, które kocha Hiroszimę.

Viola Rosai
Viola RosaiFlorencja
30.05.2016

Zaraz po przyjeździe możesz poczuć na skórze, że jest miastem, które bardzo ucierpiało, ale jednocześnie możesz zobaczyć, że odradza się ponownie, pełne pokoju i harmonii. Musisz koniecznie udać się do Muzeum Pamięci i parku w pobliżu najbardziej zbombardowanego obszaru.

Van
VanMilpitas
15.10.2014

Hiroszima była zdecydowanie witryną, która wywołuje wiele emocji. Możesz zobaczyć, co pozostało z kilku schronów z bombami atomowymi. Przed całym muzeum stoi posąg matki tulącej dziecko i uciekającej przed wybuchem nuklearnym. Poważnie przyniosła mi łzę, gdy na nią spojrzałem, zanim wszedłem do Peace Memorial Park. Sam park powstał na pamiątkę bombardowania Hiroszimy podczas II wojny światowej. Na terenie parku znajdują się zabytki i muzea. To, co mnie również zainteresowało, to ten starzec stacjonujący zaraz po wejściu do parku. Ma dużo literatury na temat tego, co się stało, a także zdjęcia zdeformowanych dzieci, które powstały w wyniku wielu lat promieniowania. Całkowity downer, którego znam. ALE, znalazłem świetny sklep z ramenem między parkiem a dzielnicą handlową o nazwie Hiroshima Ramen. Na ścianie jest zdjęcie Mirajimy. Spędziłem około 10 dni w Japonii i spędziłem tu tylko jeden dzień w tranzycie do Tokio, ale warto.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
21.07.2014

Hiroshima is the most prominent city in the Chogoku Region of Honshu, Japan's main island. Known for the horrific destruction, when the first atomic bomb was dropped here in 1945, many of the city's main attractions are related to that tragedy. A visit to Hiroshima is not complete without seeing Hiroshima Castle & Shukkeien Garden (both reconstructed after the war), as well as Peace Memorial Park & the Peace Museum. Hiroshima is an easy day trip from Osaka. A suggested plan is to take the bullet train from Osaka to Miyajima Island (to visit Itsukushima Shrine), then travel by ferry to Hiroshima, & back to Osaka by train.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 303 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Hiroszima to Kwiecień, ze średnią ceną 455 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Styczeń w zeszłym roku wynosiła 364 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Hiroszima przewidywana średnia temperatura w miesiącu Styczeń to 5,8°C/42,4°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 32,6°C/90,7°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 1,5°C/34,7°F.
Lotnisko położone najbliżej: Hiroszima to Iwakuni (IWK) (32,23 km). Inne pobliskie lotniska to: Hiroszima International (43,39 km) Matsuyama (66,66 km) Iwami (68,61 km)

Zaplanuj podróż do: Japonia