Alībāg

14 kwi 202015 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Alībāg na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Alībāg lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Alībāg

od 166 zł
od 164 zł
od 195 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 146 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Alībāg to Luty, ze średnią ceną 338 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 229 zł za dobę. To 5% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 241 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Alībāg przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 28,6°C/83,5°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Listopad, ze średnią temperaturą 34,1°C/93,4°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 16,9°C/62,4°F.
Lotnisko położone najbliżej: Alībāg to Mumbaj (BOM) (48,13 km).

Zaplanuj podróż do: Indie