Kangerlussuaq

13 gru 201914 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Kangerlussuaq na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Kangerlussuaq lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 218 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Kangerlussuaq to Kwiecień, ze średnią ceną 502 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 476 zł za dobę. To 38% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 296 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Kangerlussuaq przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to -15,4°C/4,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 17,2°C/63,0°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą -26,0°C/-14,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Kangerlussuaq to Kangerlussuaq (SFJ) (1,22 km).

Zaplanuj podróż do:

W mieście lub w pobliżu miasta Kangerlussuaq