Embassy Gardens Studio Suite

+ 37

Znajdź najlepszy hotel w: Akra w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Embassy Gardens Studio Suite pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
14:00
Wymeldowanie do:
12:00
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane
Dzieci
Ten hotel przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Klimatyzacja
Transfer na lotnisko
Basen
Centrum fitness

Więcej na temat: Embassy Gardens Studio Suite

Embassy Gardens Studio Suite

Obiekt Embassy Gardens Studio Accra położony jest w miejscowości Akra i oferuje bezpłatne Wi-Fi, ogród z tarasem, dostęp do krytego basenu oraz centrum fitness, a także widok na miasto. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.

Lokalizacja

Fourth Circular Rd, GL-043-2242 Akra, Ghana|4,6 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

14:00

Wymeldowanie do:

12:00

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Ważne informacje z hotelu
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Akceptowane metody płatności
Hotel akceptuje następujące formy płatności:

Cash

Embassy Gardens Studio Suite: częste pytania

Hotel Embassy Gardens Studio Suite jest położony 4.6 km od centrum miasta Akra.
Hotel Embassy Gardens Studio Suite znajduje się w miejscowości Akra (Ghana) i jest położony 4.6 km od centrum miasta Akra.
W hotelu Embassy Gardens Studio Suite można się meldować od 14:00 i należy się wymeldować przed 12:00.
Tak, w hotelu Embassy Gardens Studio Suite jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Embassy Gardens Studio Suite jest restauracja.