São Luís

27 lut 202028 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście São Luís na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście São Luís lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: São Luís

od 180 zł
od 280 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 144 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: São Luís to Grudzień, ze średnią ceną 180 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 154 zł za dobę. To 1% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 157 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: São Luís to São Luís (SLZ) (10,04 km). Inne pobliskie lotniska to: Guimarães (60,83 km)

Zaplanuj podróż do: Brazylia