Bulawayo

24 lut 202025 lut 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Bulawayo na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Bulawayo lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Bulawayo

od 274 zł

Co podróżni mówią o mieście Bulawayo?

9,8
Miłośnicy nocnego życia
9,8
Miłośnicy luksusu
9,8
Maniacy historii
7,0
Miłośnicy przygód
Opinie użytkowników (6)
Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
16.06.2013

The second city and capital of of the Ndebele people of the south. It is an oasis of infrastructure in an otherwise stark part of the country (the internet is still liable to be out here though). There are a couple lodging options, and some clubs to explore at night, but I think it would be hard to find more than a day's worth of activities here.

Lesley Donnelly
Lesley DonnellyDurban
06.01.2017

Explore Zimbabwe. Start off in Harare, travel up to Bulawayo - a long drive ahead!

Amy Butzki
Amy ButzkiLondyn
06.01.2017

me and dan loved it was amazing

Sharon F
Sharon FLong Beach
04.02.2012

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 225 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Bulawayo to Listopad, ze średnią ceną 512 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 261 zł za dobę. To 31% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 345 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Bulawayo przewidywana średnia temperatura w miesiącu Luty to 22,8°C/73,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Październik, ze średnią temperaturą 30,7°C/87,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Lipiec, ze średnią temperaturą 8,4°C/47,1°F.
Lotnisko położone najbliżej: Bulawayo to Bulawayo (BUQ) (17,76 km).

Zaplanuj podróż do: Zimbabwe