Ndola

7 kwi 20208 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Ndola na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Ndola lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Ndola

od 248 zł
od 492 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Maj; średnia cena noclegu to wówczas 220 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Ndola to Styczeń, ze średnią ceną 328 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Marzec w zeszłym roku wynosiła 282 zł za dobę. To 1% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 278 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Ndola przewidywana średnia temperatura w miesiącu Marzec to 5,2°C/41,3°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Październik, ze średnią temperaturą 16,8°C/62,2°F. Najchłodniejszy miesiąc to Czerwiec, ze średnią temperaturą 1,0°C/33,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Ndola to Ndola (NLA) (4,03 km).

Zaplanuj podróż do: Zambia