Charków

13 kwi 202014 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Charków na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Charków lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Charków

od 161 zł
od 216 zł
od 492 zł

Co podróżni mówią o mieście Charków?

9,8
Miłośnicy nocnego życia
8,7
Maniacy historii
8,7
Eko-podróżnicy
8,7
Miłośnicy przygód
8,6
Smakosze
Opinie użytkowników (21)
Юлия  Кураксина
Юлия Кураксина
29.01.2019

 Miasto słynie z pięknych parków wypoczynkowych. To jest tylko Park Gorkiego. Obowiązkowe jest odwiedzanie zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej.   wspaniały zamek „baron cukrowy” w Sharovce. A całe miasto jest piękne.

Munyar-t Chagadama
Munyar-t ChagadamaCharków
06.01.2017

Wszyscy mówią po rosyjsku, podobnie jak znaki, jednak ze względu na zawody w piłce nożnej Euro spodziewają się znaków angielskich. Pojawiły się doniesienia o napaści na tle rasowym, więc jeśli jesteś w wyścigu mniejszości, upewnij się, że nie poruszasz się sam.

Soner  İlkbahar
Soner İlkbahar
07.01.2019

Polecam piękne i przyjemne miejsce na wsi, które trzeba zobaczyć

Елена Гречаная
Елена Гречаная
06.03.2020

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Czerwiec; średnia cena noclegu to wówczas 99 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Charków to Marzec, ze średnią ceną 141 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 109 zł za dobę. To 3% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 113 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Charków przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 7,0°C/44,5°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 23,3°C/73,9°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -10,1°C/13,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Charków to Charków (HRK) (7,69 km).

Zaplanuj podróż do: Ukraina