Jiayi

9 kwi 202010 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Jiayi na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Jiayi lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Jiayi

od 284 zł
od 323 zł
od 433 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Czerwiec; średnia cena noclegu to wówczas 235 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Jiayi to Styczeń, ze średnią ceną 427 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 250 zł za dobę. To 17% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 295 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Jiayi przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 23,3°C/73,9°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 33,2°C/91,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 12,4°C/54,3°F.
Lotnisko położone najbliżej: Jiayi to Chiayi (CYI) (7,25 km). Inne pobliskie lotniska to: Tajnan (64,30 km)

Zaplanuj podróż do: Tajwan