Skogshem & Wijk

+ 62

Znajdź najlepszy hotel w: Lidingö w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Skogshem & Wijk pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
14:00
Wymeldowanie do:
10:00
Śniadanie
Oferta śniadaniowa
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą
Dzieci
Ten hotel przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Basen
Centrum fitness
Spa
Restauracja

Więcej na temat: Skogshem & Wijk

Skogshem & Wijk

4-gwiazdkowy obiekt Skogshem & Wijk usytuowany jest przy plaży w miejscowości Lidingö i oferuje bezpłatne rowery, odkryty basen oraz centrum fitness. Oferta obiektu obejmuje prywatną plażę, a także ogród i wspólny salon.

Opinie z:
Hotels.comExpedia
Polecane przez podróżnych
Anonimowy podróżny

Komentarz: 22 cze 2026

Pobyt: cze 2026

Great location near water and pine trees to relax. Plenty of "empty" space in the hotel so don't feel confined and a gym. Game room with free pinball machines from the 70s and helpful staff. Clean and spacious rooms,
Anonimowy podróżny

Komentarz: 16 cze 2026

Pobyt: cze 2026

We loved it, great for kids/families, lots of entertainment, can imagine conferences working well here. Great staff.
Anonimowy podróżny

Komentarz: 25 sie 2025

Pobyt: sie 2025

This was exactly what we were looking for with a family of 4. Excellent daily breakfast, walkable to public transportation, beautiful scenery, right on the water, tons of areas to relax outside and the coffee/ espresso machines were a welcomed surprise!!!!Johanna at the front desk was the best. So kind and helpful. Loved it!
Anonimowy podróżny

Komentarz: 2 cze 2018

Pobyt: maj 2018

Nice place with good breakfast. Near nature and good wifi.
Anonimowy podróżny

Komentarz: 28 wrz 2025

Pobyt: wrz 2025

Skoghem o Wijk är ett fantastiskt ställe, synd bara att ingen förstår sig på Lidingöloppet. Det skulle kunna vara så mycket bättre.

Lokalizacja

Hustegavägen 1, 181 24 Lidingö, Szwecja|4,51 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

14:00

Wymeldowanie do:

10:00

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

Maksymalny wiek: 15

196 zł (SEK500) od osoby za noc

Łóżeczka

Maksymalny wiek: 2

W cenie

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą

Śniadanie

Oferta śniadaniowa

Cena śniadania

Skontaktuj się z hotelem, żeby uzyskać informacje o cenach

Śniadanie w godzinach

07:00–09:00 od poniedziałek do piątek

Ważne informacje z hotelu
If you expect to arrive after 22:30, please inform Skogshem & Wijk in advance. Please note that lunch and dinner must be booked in advance. Please contact Skogshem & Wijk for more information.
Akceptowane metody płatności
Hotel akceptuje następujące formy płatności:
card logocard logocard logocard logo

Skogshem & Wijk: częste pytania

Hotel Skogshem & Wijk jest położony 4.5 km od centrum miasta Lidingö.
Hotel Skogshem & Wijk znajduje się w miejscowości Lidingö (Szwecja) i jest położony 4.5 km od centrum miasta Lidingö.
W hotelu Skogshem & Wijk można się meldować od 14:00 i należy się wymeldować przed 10:00.
Tak, w hotelu Skogshem & Wijk jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Skogshem & Wijk jest restauracja.