Gökaskratts Camping

+ 34

Znajdź najlepszy hotel w: Hovmantorp w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Gökaskratts Camping pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
15:00
Wymeldowanie do:
11:00

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Klimatyzacja
Restauracja
Dla niepalących
Zwierzęta domowe dozwolone

Więcej na temat: Gökaskratts Camping

Gökaskratts Camping

Obiekt Gökaskratts Camping położony jest w miejscowości Hovmantorp i zapewnia wspólną kuchnię oraz widok na jezioro. Na miejscu znajduje się też restauracja, bar przekąskowy, ogród, taras i plac zabaw.

Opinie z:
TripadvisorHotels.comExpedia
Polecane przez podróżnych
Anonimowy podróżny

Komentarz: 10 sie 2025

Pobyt: sie 2025

Very beautiful lake to swim.
Para

Komentarz: 7 sie 2025

Pobyt: sie 2025

Nice campsite with a lot to wish for

Nice beach jetty and footpath but maintenance of service building has much to desire
Bins overflowing, mold and dirt in showers is not nice
Podróżujący w grupie

DK

Komentarz: 17 lip 2025

Pobyt: lip 2025

Have in vain tried to get in touch. we had booked a cabin, we canceled according to the rules that apply.

Have tried in vain to get in touch. we had booked a cabin, we canceled according to the rules that apply. I have called and talked to the owner on the phone, where he promises to send money back in the evening. nothing has happened. it is in no way okay.
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 4 sie 2024

Pobyt: sie 2024

Nice location with sometimes water views.

The campsite gave a messy impression. The showers, dishes and laundry room were fine. Nice playground for children. Water points were available at the campsite. Restaurant was good. If there is a buffet, the choice a la carte is limited. This is something that was not so clear to us.
Para

Komentarz: 19 lip 2024

Pobyt: lip 2024

Good swimming - small camping pitches

The campsite is beautifully situated by a lake with a very nice beach.
However, the camping pitches have far too small areas. We have a fairly ordinary motorhome of 7.5 meters and ordered a "large" plot. The total length of the car did not fit on the plot, but the front had to encroach a few inches on the next plot while the rear of the car encroached a few inches on the thoroughfare. And keeping the recommended 4 meters between vehicles is not to be thought about. Rather, it was 40 cm. Boring.
Then there are relatively many large trees in the area that give too much unwanted shade.
Besides, there are standard facilities needed at a campsite. However, there are no sales of basic products in dairy, charcuterie, etc.

Doskonała lokalizacja

4,7

7 Bruksallén, 365 41 Hovmantorp, Szwecja|0,64 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

15:00

Wymeldowanie do:

11:00

Przydatne informacje

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Ważne informacje z hotelu
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Gökaskratts Camping o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Bed linen and towels are not included in the room rate. Guests can rent them at the property for an additional charge, or bring their own.

Gökaskratts Camping: częste pytania

Hotel Gökaskratts Camping jest położony 0.6 km od centrum miasta Hovmantorp.
Hotel Gökaskratts Camping znajduje się w miejscowości Hovmantorp (Szwecja) i jest położony 0.6 km od centrum miasta Hovmantorp.
W hotelu Gökaskratts Camping można się meldować od 15:00 i należy się wymeldować przed 11:00.
Tak, w hotelu Gökaskratts Camping jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Gökaskratts Camping jest restauracja.