Pucallpa

15 gru 201916 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Pucallpa na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Pucallpa lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Pucallpa

od 142 zł
od 224 zł
od 213 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 122 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Pucallpa to Wrzesień, ze średnią ceną 152 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 137 zł za dobę. To 2% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 141 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Pucallpa przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to 27,8°C/82,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Wrzesień, ze średnią temperaturą 33,9°C/93,0°F. Najchłodniejszy miesiąc to Lipiec, ze średnią temperaturą 20,1°C/68,2°F.
Lotnisko położone najbliżej: Pucallpa to Pucallpa (PCL) (10,72 km).

Zaplanuj podróż do: Peru