Owerri

15 kwi 202016 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Owerri na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Owerri lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Owerri

od 338 zł
od 167 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Kwiecień; średnia cena noclegu to wówczas 102 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Owerri to Wrzesień, ze średnią ceną 297 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 154 zł za dobę. To 29% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 200 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Owerri przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 9,7°C/49,5°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Styczeń, ze średnią temperaturą 15,1°C/59,2°F. Najchłodniejszy miesiąc to Listopad, ze średnią temperaturą 3,5°C/38,3°F.
Lotnisko położone najbliżej: Owerri to Owerri (QOW) (22,40 km). Inne pobliskie lotniska to: Port Harcourt (53,42 km) Port Harcourt (72,14 km)

Zaplanuj podróż do: Nigeria