Calabar

15 kwi 202016 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Calabar na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Calabar lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 102 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Calabar to Luty, ze średnią ceną 195 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 123 zł za dobę. To 13% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 141 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Calabar przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 8,5°C/47,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Listopad, ze średnią temperaturą 11,3°C/52,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Marzec, ze średnią temperaturą 8,1°C/46,6°F.
Lotnisko położone najbliżej: Calabar to Calabar (CBQ) (2,48 km). Inne pobliskie lotniska to: Uyo (26,37 km)

Zaplanuj podróż do: Nigeria