Katima Mulilo

17 kwi 202018 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Katima Mulilo na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Katima Mulilo lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Katima Mulilo

od 386 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 171 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Katima Mulilo to Wrzesień, ze średnią ceną 523 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 285 zł za dobę. To 1% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 281 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Katima Mulilo przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 16,2°C/61,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Listopad, ze średnią temperaturą 28,2°C/82,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Lipiec, ze średnią temperaturą 2,1°C/35,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Katima Mulilo to Mpacha (MPA) (17,77 km).

Zaplanuj podróż do: Namibia