Chimoio

17 kwi 202018 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Chimoio na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Chimoio lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Chimoio

od 479 zł
od 443 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Czerwiec; średnia cena noclegu to wówczas 280 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Chimoio to Sierpień, ze średnią ceną 476 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 445 zł za dobę. To 7% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 412 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Chimoio przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 20,0°C/68,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Listopad, ze średnią temperaturą 26,4°C/79,5°F. Najchłodniejszy miesiąc to Czerwiec, ze średnią temperaturą 10,9°C/51,6°F.
Lotnisko położone najbliżej: Chimoio to Chimoio (VPY) (6,67 km).

Zaplanuj podróż do: Mozambik

W mieście lub w pobliżu miasta Chimoio