Methodist Resort

+ 43

Znajdź najlepszy hotel w: Nairobi w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Methodist Resort pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
11:00
Wymeldowanie do:
11:30
Śniadanie
Oferta śniadaniowa
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane
Dzieci
Ten hotel przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Transfer na lotnisko
Basen
Centrum fitness
Spa

Więcej na temat: Methodist Resort

Methodist Resort

Kileleshwa, a neighborhood in Nairobi, is home to Methodist Resort. Village Market and Thika Road Mall are worth checking out if shopping is on the agenda, while those wishing to experience the area's natural beauty can explore Nairobi National Park. Looking to enjoy an event or a game while in town? See what's happening at Nyayo National Stadium or Nairobi City Stadium. Along with 2 restaurants, this smoke-free hotel has 2 outdoor pools and a full-service spa. Free WiFi in public areas and free self parking are also provided. Additionally, a fitness center, a bar/lounge, and a snack bar/deli are onsite. Limited housekeeping is available. Methodist Resort offers 87 accommodations with safes and complimentary bottled water. Satellite television is provided. Bathrooms include showers, slippers, and complimentary toiletries. Guests can surf the web using the complimentary wireless Internet access. Business-friendly amenities include desks and phones. Housekeeping is offered daily and irons/ironing boards can be requested. Housekeeping is provided on a limited basis. 2 outdoor swimming pools are on site along with a children's pool. Other recreational amenities include a fitness center.

Opinie z:
TripadvisorHotels.comExpedia
Polecane przez podróżnych
Inni

Komentarz: 27 lut 2020

Pobyt: sty 2020

Idealny dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca na spędzenie nocy

Zatrzymałem się w ośrodku na trzy noce, ogólnie miałem bardzo dobre wrażenia, personel był bardzo pomocny, jedzenie było doskonałe, a wyposażenie było dokładnie tym, czego potrzebowałem po długim dniu w Nairobi, szczególnie basen (nie ma wiele miejsc z tak ładnymi obiektami do pływania w Nairobi). Jedyną rzeczą, którą mogę uznać za negatywną, było to, że wcześnie rano z centrum treningowego dochodziło sporo hałasu.
Podróżujący w grupie

PL

Komentarz: 3 kwi 2019

Pobyt: lut 2019

świetne miejsce na pobyt

Chociaż recenzje, które czytałem o tym miejscu były mieszane, zdecydowałem się tam zostać i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym miejscem - pokoje są małe, ale czyste, z prywatną łazienką, śniadania są bardzo zróżnicowane i smaczne, a obsługa jest doskonała i bardzo pomocny, zrobią wszystko, aby pomóc, jest ogród i bardzo duży basen, teren wokół hotelu jest bezpieczny, a niektóre sklepy i supermarkety na pewno tam jeszcze zostaną!
Goście biznesowi

CH

Komentarz: 8 lut 2019

Pobyt: lut 2019

Rozczarowanie

Spędziłem tydzień w tym miejscu, biorąc udział w warsztatach. Ogólnie rzecz biorąc, infrastruktura wymaga aktualizacji - wszystko wygląda na staroświeckie i zmęczone, chociaż hotel jest czysty. W pokoju nie ma klimatyzacji, prysznic był trudny, ponieważ z kranu wypłynęła niewielka ilość wody, a system gorącej wody jest niebezpieczny (elektryczny bezpośrednio pod prysznicem) i niekontrolowany (wybór między przypaleniem a zimnem). W przeciwnym razie pokoje są staroświeckie, ale OK. Internet to duży problem - wifi nie działało przez połowę czasu, a poza tym bardzo wolno i niestabilnie. Jakość jedzenia jest słaba, w zasadzie to samo niesmaczne i rozgotowane jedzenie serwowane każdego dnia. Śniadanie jest szczególnie mało inspirujące. Przynajmniej miejsce jest ciche i wydaje się bezpieczne.
Goście biznesowi

Komentarz: 27 sie 2018

Pobyt: gru 2017

Zostań w mieście i ciesz się

Do mojego pokoju trudno byłoby dostać się na wózku inwalidzkim, ale czas spędzony na pracy był szczególnie pomocny podczas spotkań. Chłodnie w czasie pory deszczowej. Pracownicy restauracji byli pomocni. Basen może być zatłoczony, więc wybierz niskie pory roku, aby spędzić bardziej intymny czas.
Goście biznesowi

Komentarz: 22 sie 2018

Pobyt: lip 2018

Tani, ale ryzykowne miejsce

Byliśmy tam z kolegami z pracy w lipcu 2018 roku i straciliśmy 3 laptopy i trochę gotówki. Niestety zostaliśmy oskarżeni o stratę. Zespół hotelowy był niechętny do współpracy i wykazał wyjątkowo słabe relacje. musieliśmy zostać ewakuowani.

Lokalizacja

3,9

Methodist Resort and Conference Center, LOloitoktok road off Gitanga road, 00603 Nairobi, Kenia|4,46 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

11:00

Wymeldowanie do:

11:30

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Łóżeczka

Maksymalny wiek: 3

W cenie

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Śniadanie

Oferta śniadaniowa

Cena śniadania

61 zł (≈ 16 USD)/osobę

Ważne informacje z hotelu
Alcohol is not served or permitted at this property. Please note that the following items may incur fees charged on site, you may contact the hotel for the specific amount according to your needs: Buffet breakfast; Airport shuttle
Akceptowane metody płatności
Hotel akceptuje następujące formy płatności:
card logocard logocard logocard logo

Cash

Methodist Resort: częste pytania

Hotel Methodist Resort jest położony 4.5 km od centrum miasta Nairobi.
Hotel Methodist Resort znajduje się w miejscowości Nairobi (Kenia) i jest położony 4.5 km od centrum miasta Nairobi.
W hotelu Methodist Resort można się meldować od 11:00 i należy się wymeldować przed 11:30.
Tak, w hotelu Methodist Resort jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Methodist Resort jest restauracja.