RIVA Pool spa

+ 10

Znajdź najlepszy hotel w: Aktobe w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu RIVA Pool spa pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
14:00
Wymeldowanie do:
12:00

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Klimatyzacja
Basen
Recepcja całodobowa
Restauracja

Więcej na temat: RIVA Pool spa

RIVA Pool spa

Obiekt RIVA pool spa, znajdujący się w miejscowości Aktobe, zapewnia taras oraz bar Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach.

Lokalizacja

Актобе Береке 145, 030009 Aktobe, Kazachstan|0,07 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

14:00

Wymeldowanie do:

12:00

Przydatne informacje

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Ważne informacje z hotelu
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

RIVA Pool spa: częste pytania

Hotel RIVA Pool spa jest położony 0.1 km od centrum miasta Aktobe.
Hotel RIVA Pool spa znajduje się w miejscowości Aktobe (Kazachstan) i jest położony 0.1 km od centrum miasta Aktobe.
W hotelu RIVA Pool spa można się meldować od 14:00 i należy się wymeldować przed 12:00.
Tak, w hotelu RIVA Pool spa jest dostępny parking.
Tak, w hotelu RIVA Pool spa jest restauracja.