Ionic Suites

+ 57

Znajdź najlepszy hotel w: Mykonos w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Ionic Suites pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
15:00
Wymeldowanie do:
11:00
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Klimatyzacja
Transfer na lotnisko
Basen
Centrum fitness

Więcej na temat: Ionic Suites

Ionic Suites

Obiekt Ionic Suites, usytuowany w miejscowości Super Paradise, oferuje sezonowy odkryty basen, bezpłatny prywatny parking, centrum fitness oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Super Paradise Beach – 700 m. Obiekt zapewnia bar.

Wyjątkowa lokalizacja

5,0

Super Paradise , 84600 Mykonos, Grecja|5,1 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

15:00

Wymeldowanie do:

11:00

Przydatne informacje

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Ionic Suites: częste pytania

Hotel Ionic Suites jest położony 5.1 km od centrum miasta Mykonos.
Hotel Ionic Suites znajduje się w miejscowości Mykonos (Grecja) i jest położony 5.1 km od centrum miasta Mykonos.
W hotelu Ionic Suites można się meldować od 15:00 i należy się wymeldować przed 11:00.
Tak, w hotelu Ionic Suites jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Ionic Suites jest restauracja.