Hotel Simone Kalibo

+ 28

Znajdź najlepszy hotel w: Kalibo w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Hotel Simone Kalibo pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
14:00
Wymeldowanie do:
12:00
Śniadanie
Oferta śniadaniowa
Dzieci
Ten hotel przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Klimatyzacja
Restauracja
Dla niepalących
Ochrona

Więcej na temat: Hotel Simone Kalibo

Hotel Simone Kalibo

Obiekt Hotel Simone Kalibo położony jest w miejscowości Kalibo i oferuje pokoje z klimatyzacją. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.

Opinie z:
Trip.comTripadvisor
Polecane przez podróżnych
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 14 sty 2025

Pobyt: sty 2025

Best stay in Kalibo

The hotel exceeded my expectations. The price is affordable yet their services is world standard.
The employees were also welcoming and helpful. They greeted me all the time and made me feel at home.
The room was very clean as well. They have hot and cold showers. The doors are also automatic.
They also have free flowing mineral water.
Definitely would go back and stay here again.
Can’t wait to go back!
Para

Komentarz: 3 lut 2025

It’s a good quality and budget friendly hotel. :)
Para

Komentarz: 13 kwi 2024

Terrible, worst water pressure for shower.
We are in level 4 and there is no lift. So tiring to go up as are already tired with our whole day activity and just want to rest.
Goście biznesowi

Komentarz: 2 mar 2024

Everything is good and they have professional standards in terms in business hotel industry.
Goście indywidualni

Komentarz: 4 lut 2024

Pobyt: sty 2024

Atiatihan week

I booked this hotel for atiatihan week and regretted it. Eventhough the area is good as it near Pastrana park, the area is too crowded and loud with vendors directly outside of the hotel.
The only hotel ive been where Hotel Amenities costs 120 pesos.
Strictly no visitors allowed, they didn't allowed my sister to go in my room to help me bring my things(i wonder how booking here on a wedding event and bringing makeup artists?)‍♀️
no lift, no cabinets for clothes (to those who wants to stay longer)
balcony is almost exactly big as the shower, not quite big).

Doskonała lokalizacja

4,6

Hotel Simone, Veterans Avenue, Brgy Poblacion, 5600 Kalibo, Filipiny|0,45 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

14:00

Wymeldowanie do:

12:00

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

12 lat(a) lub więcej

48 zł (PHP800) od osoby za noc

Maksymalny wiek: 11

W cenie

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Śniadanie

Oferta śniadaniowa

Cena śniadania

12 zł (≈ 200 PHP)/osobę

Ważne informacje z hotelu
Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PHP 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.
Ważne informacje dotyczące miasta
In compliance with Philippine Executive Order 26 passed by the national government, smoking is now strictly prohibited within all public and enclosed spaces. This includes restaurants, function spaces, and guest rooms on all floors.

Hotel Simone Kalibo: częste pytania

Hotel Hotel Simone Kalibo jest położony 0.5 km od centrum miasta Kalibo.
Hotel Hotel Simone Kalibo znajduje się w miejscowości Kalibo (Filipiny) i jest położony 0.5 km od centrum miasta Kalibo.
W hotelu Hotel Simone Kalibo można się meldować od 14:00 i należy się wymeldować przed 12:00.
Tak, w hotelu Hotel Simone Kalibo jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Hotel Simone Kalibo jest restauracja.