Skovdal Kro

+ 52

Znajdź najlepszy hotel w: Jelling w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Skovdal Kro pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
15:00
Wymeldowanie do:
10:00
Śniadanie
Oferta śniadaniowa
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane
Dzieci
Ten hotel przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Restauracja
Dla niepalących
Telewizor
Bar

Więcej na temat: Skovdal Kro

Skovdal Kro

Obiekt Skovdal Kro, usytuowany w miejscowości Jelling, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, taras oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Legoland Billund – 25 km.

Opinie z:
Hotels.comTripadvisorExpedia
Polecane przez podróżnych
Anonimowy podróżny

Komentarz: 15 wrz 2025

Pobyt: wrz 2025

The UNESCO World Heritage in Jelling is just 3-4 minutes drive from this cozy inn. We enjoyed one night stay in quiet idyllic surroundings. Free parking space is just outside the door of each guest room and very convenient to unload and load baggage. The room is spacious. Although food selection at breakfast is somewhat limited, everything is good, especially very tasty warm sourdough bread.
Anonimowy podróżny

Komentarz: 10 sie 2025

Pobyt: sie 2025

Superb location near the lake and Viking monument, good staff, simple rooms but perfect
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 3 lut 2025

Pobyt: sty 2025

Closed restaurant. But only the owner knows

Trying to make a reservation in January. Sendte mail. No answer. Called several times. No answer.
It is perfectly fine that the restaurant may have closed in January, but it is completely unacceptable that you as a guest hang to dry.
Why do you never put an auto-response on your emails or update your website?
Para

DK

Komentarz: 4 paź 2024

Pobyt: paź 2024

It's not a place for kings...

Skovdal Inn is idyllically located overlooking Fårup Lake and just 2.5 km from Jelling.
We had a smartbox stay that includes overnight accommodation and dinner (1 dish) "by the chef's choice". It was a beef cuvette with garniture, potatoes and pepper sauce. A pretty tasty dish where there is no lack of anything. We bought an ice cream cake for 110 kr per person and a bottle of wine for 378 kr. This is the high end for an Inn in the countryside.
The room is of older date and could well penetrate for a little love. However, it was surprisingly large and with renovated bath. One bed had a delicious top mattress, while you could feel the springs on the other. A somewhat unfortunate experience for the one who pulled the nineteenth. In the closet lay 2 extra dynas, which should be thrown out instead.
Given the few guests that day, the breakfast selection was actually impeccable. A welcoming host.
The place needs a little new energy and love, but it is now not so poor even.
3.5 stars from here.
Para

Komentarz: 3 mar 2024

Pobyt: mar 2024

Cozy old inn in beautiful surroundings

A cozy little inn in beautiful surroundings. Really good food and service.
Accommodation is mediocre in standard rooms. The beds are uncomfortable and hard.
Duvets and pillows are not particularly good either.
But a nice area that will be absolutely fantastic on a good summer day.

Bardzo dobra lokalizacja

4,0

Fårupvej 23, 7300 Jelling, Dania|1,48 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

15:00

Wymeldowanie do:

10:00

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe nie są akceptowane

Śniadanie

Oferta śniadaniowa

Cena śniadania

Skontaktuj się z hotelem, żeby uzyskać informacje o cenach

Śniadanie w godzinach

08:00–10:00 od poniedziałek do niedziela

Ważne informacje z hotelu
Goście, którzy planują przyjazd po godzinie 18:00, proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem recepcji. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.
Akceptowane metody płatności
Hotel akceptuje następujące formy płatności:
card logocard logo

Cash

Skovdal Kro: częste pytania

Hotel Skovdal Kro jest położony 1.5 km od centrum miasta Jelling.
Hotel Skovdal Kro znajduje się w miejscowości Jelling (Dania) i jest położony 1.5 km od centrum miasta Jelling.
W hotelu Skovdal Kro można się meldować od 15:00 i należy się wymeldować przed 10:00.
Tak, w hotelu Skovdal Kro jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Skovdal Kro jest restauracja.