Fusheng Banri Hostel

+ 149

Znajdź najlepszy hotel w: Lishui w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu Fusheng Banri Hostel pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
14:00
Wymeldowanie do:
12:00
Śniadanie
Oferta śniadaniowa
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe są akceptowane bez opłat
Dzieci
Ten hotel przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Parking
Klimatyzacja
Restauracja
Dla niepalących
Pralnia

Więcej na temat: Fusheng Banri Hostel

Fusheng Banri Hostel

Disclaimer notification: Amenities are subject to availability and may be chargeable as per the hotel policy.

Opinie z:
Trip.com
Polecane przez podróżnych
Inni

Komentarz: 4 paź 2022

#zan# Corridor sound insulation, mosquito control, bed comfort, room layout, toiletries, and surrounding catering make me satisfied

Odpowiedź hotelu

Komentarz: 6 paź 2022

Thank you for your review, welcome to visit again!
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 3 paź 2022

The homestay that arrived at 9:00 pm, the shopkeeper waited until we arrived and helped us with our luggage. The B&;B's dog, Xiao Sitong, is very caring to help guests welcome and send them off. The next day I got up late and experienced a half-day leisure vacation. I will come again next time.

Odpowiedź hotelu

Komentarz: 6 paź 2022

Thank you for your review, welcome to visit again!
Podróżujący z rodziną

Komentarz: 8 paź 2022

Except for the long distance, everything else is good, the mountain road is open to doubt life

Odpowiedź hotelu

Komentarz: 9 paź 2022

It's a pity that AutoNavi has misled you to drive more than 20 minutes of mountain roads, and there are many curves and steep slopes, causing you to doubt your life. Sorry, sorry! Next time you get off the highway, you must remember to use Baidu Navigation and take the Huang'an Line, it only takes seventeen or eighteen minutes!
Para

Komentarz: 7 paź 2022

The boss family is very talkative, chatting with the boss is the biggest gain

Odpowiedź hotelu

Komentarz: 8 paź 2022

We are also very successful! Welcome again, continue next time!
Para

Komentarz: 23 wrz 2022

Unexpected journey, Ning body convenient.

Odpowiedź hotelu

Komentarz: 24 wrz 2022

Meeting is fate, welcome to come again!

Doskonała lokalizacja

4,8

No. 13-14, Shanghuangchu Village, Anxi She Ethnic Township, 323000 Lishui, Chiny|56,79 km od centrum miasta

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od:

14:00

Wymeldowanie do:

12:00

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

Maksymalny wiek: 17

56 zł (CNY100) od osoby za noc

18 lat(a) lub więcej

56 zł (CNY100) od osoby za noc

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Dostępne łóżka

Dzieci mogą nocować w dostępnych łóżkach:

Maksymalny wiek: 12

W cenie

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe są akceptowane bez opłat

Śniadanie

Oferta śniadaniowa

Opcje śniadaniowe

Śniadanie chińskie

Śniadanie w godzinach

08:00–09:30 od poniedziałek do niedziela

Ważne informacje z hotelu
Name of the guest checking in must be the same as the guest name on the booking. Additional fees will be charged on site for cleaning and the use of kitchenware. Please contact the hotel for the specific amount.
Akceptowane metody płatności
Hotel akceptuje następujące formy płatności:
card logocard logo

Fusheng Banri Hostel: częste pytania

Hotel Fusheng Banri Hostel jest położony 56.8 km od centrum miasta Lishui.
Hotel Fusheng Banri Hostel znajduje się w miejscowości Lishui (Chiny) i jest położony 56.8 km od centrum miasta Lishui.
W hotelu Fusheng Banri Hostel można się meldować od 14:00 i należy się wymeldować przed 12:00.
Tak, w hotelu Fusheng Banri Hostel jest dostępny parking.
Tak, w hotelu Fusheng Banri Hostel jest restauracja.