South Nest

+ 101

Znajdź najlepszy hotel w: Hongkong w wybranym terminie, według ceny lub preferencji

Porównaj oferty hotelu South Nest pochodzące z setek stron internetowych i zebrane w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty z bezpłatnym anulowaniem rezerwacji lub doskonałymi ocenami

Porównaj pokoje i ceny

Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Porównujemy setki stron, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę

Krótkie informacje

Zameldowanie od:
15:00
Wymeldowanie do:
12:00
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą
Dzieci
Ten hotel przyjmuje dzieci

Udogodnienia

Wi-Fi
Klimatyzacja
Centrum fitness
Recepcja całodobowa
Dla niepalących
Pralnia

South Nest zaprasza

4-gwiazdkowy obiekt South Nest znajduje się w miejscowości Hongkong. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park rozrywki Ocean Park – 4,6 km, Tor wyścigowy Happy Valley Racecourse – 6,9 km.

Więcej o Twoim pobycie

South Nest oferuje 4-gwiazdkowy pobyt w: Hongkong w dzielnicy Southern. Zameldowanie jest dostępne od 15:00, a wymeldowanie musi nastąpić przed 12:00.

Lokalizacja

Będziesz ok. 16.8 km od centrum miasta Hongkong i ok. 24.5 km od lotniska Hongkong.

Co jest w pobliżu

Podczas pobytu w: South Nest będziesz blisko tych miejsc:

  • Ocean Park Hong Kong (3.0 km)

  • Hong Kong Convention and Exhibition Centre (4.5 km)

  • Victoria Harbour (5.1 km)

Odkryj więcej na mapie. Zobacz mapę

Opinie innych podróżnych

Inni podróżni ocenili ten pobyt na 4.0. Przeczytaj ich opinie.

South Nest: opinie

Opinie z:
Trip.comExpediaHotels.com
Polecane przez podróżnych
Anonimowy podróżny

Komentarz: 13 lip 2026

Pobyt: lip 2026

in the summer, i expect the air con can be adjusted to my need
Anonimowy podróżny

Komentarz: 13 gru 2025

Pobyt: gru 2025

First off, the staff and cleaning ladies are all outstanding. Always looking after their guests and doing their jobs well. The facilities - pantry on every floor, laundry room, cardio machines, gym and yoga rooms - are impressive compared with the affordable price we paid. This is my third stay in three years. Still enjoyed South Nest a lot. Here is the thing! They started to rigidly require the perfect match between guest name and the official name on passport. Even though they recognized it’s my third time staying there, they refused to let me check in. Expedia’s Hong Kong Office couldn’t do anything, nor the AI chat-box of their online platforms (website or app). I arrived late at night after 20+ hours of flights. It took over an hour waiting for them to finally let me in! Expedia and the hotel management not only failed me but also their staff!!
Anonimowy podróżny

Komentarz: 10 gru 2025

Pobyt: lis 2025

To cut the long story short, the terrible experience, neither Expedia nor South Nest Hotel (Anerdeen, Hong Kong) was willing to take the responsibility for my request of one night's refund which I have complied with all the requirements with proofs. Even though i followed the Expedia cancellation/change guidelines of notifiying South Nest about my new arrival date more than 3 weeks before Nov 21 which is the last date for full cancellation/changes. Yet, after days of negotiation with South Nest and Expedia, final verdit was South Nest said NO STAFF picked up my message which I have a proof of the conversation. Expedia tried to help but the final decision was up to the hotel's discretion and of course South Nest insisted they would not give me the refund. In short, as a customer torn between the 2 parties with proof to seek for one nights' refund which is totally unacceptable. For any travellers plan to stay in South Nest in Hong Kong, you might take a second thought. There are plenty of hotels in Hong Kong offer very competitive price. South Nest is NOT an conveniently located, NOT close to MTR the subway (not within walking distance) which is the prime transportation system in Hong Kong. Good luck to travellers.
Anonimowy podróżny

Komentarz: 1 lis 2025

Pobyt: paź 2025

Clean room, clean facilities. Appreciated having a kettle in the room. Well designed room that used space efficiently. Wish there were a few more hooks for hanging towels and a bit more space for hanging clothes. Nice view. Excellent price. Nice staff.
Great to have a kitchen on every floor and a spacious common area on the main floor. Kitchen could be a bit more well equipped for hotel guests. Need plates, bowls and cutlery.
Para

Komentarz: 26 maj 2025

Was a great time with you and the staffs at South Nest 🙏🏻♥💪🏻💪🏻

Odkrywaj okolicę

4,0

No.47 Shek Pai Wan Road, Hongkong, 000000, Hongkong, Chiny|16,76 km od centrum miasta

Przydatne informacje

Dzieci

Ten hotel przyjmuje dzieci

Dodatkowe łóżka

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu dodatkowych łóżek, skontaktuj się z hotelem.

Łóżeczko

Aby dowiedzieć się więcej o dostawianiu łóżeczka, skontaktuj się z hotelem.

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą

Ważne informacje z hotelu
Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości HKD 3000 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.
Ważne informacje dotyczące miasta
According to the guidelines of Hong Kong's "Product Environmental Responsibility (Amendment) Bill 2023", starting from 2024/4/22, Hong Kong hotels will no longer provide free plastic bottles of water, toothbrushes, combs and other disposable plastic products to guests. If you have any questions, Please check the hotel's official website or consult the hotel in advance.
Akceptowane metody płatności
Hotel akceptuje następujące formy płatności:
card logocard logocard logocard logocard logo

Cash

South Nest: częste pytania

South Nest
Hotel South Nest jest położony 16.8 km od centrum miasta Hongkong.
Hotel South Nest znajduje się w miejscowości Hongkong (Chiny) i jest położony 16.8 km od centrum miasta Hongkong.
W hotelu South Nest można się meldować od 15:00 i należy się wymeldować przed 12:00.
Tak, recepcja w: South Nest jest czynna przez całą dobę.
W: South Nest są obiekty rekreacyjne. W sekcji udogodnień znajdziesz więcej informacji.
Tak, w: South Nest jest pralnia. To może być pralnia samoobsługowa lub z pełną obsługą.
Tak, w: South Nest jest Wi-Fi, więc podczas pobytu pozostaniesz w kontakcie ze światem.
W pobliżu hotelu South Nest jest wiele do zobaczenia i zrobienia. Najbliższe interesujące miejsca to Ocean Park Hong Kong, Hong Kong Convention and Exhibition Centre, Victoria Harbour, Repulse Bay i Chungking Mansions.
Nie, w hotelu South Nest nie ma dostępnego parkingu. Jeśli szukasz hotelu z miejscem do parkowania, użyj filtra „Parking” w sekcji „Udogodnienia” w wynikach wyszukiwania.
Nie mamy informacji na temat restauracji w: South Nest. Skontaktuj się z obsługą tego obiektu przy składaniu rezerwacji.