Heihe

10 kwi 202011 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Heihe na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Heihe lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Heihe

od 115 zł
od 154 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 94 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Heihe to Styczeń, ze średnią ceną 203 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 125 zł za dobę. To 5% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 132 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Heihe przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 3,9°C/38,9°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 26,7°C/80,1°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -27,2°C/-17,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Heihe to Błagowieszczeńsk (BQS) (17,34 km).

Zaplanuj podróż do: Chiny